برترین های اسکیت دختران استان مرکزی شناخته شدند

برترین های اسکیت دختران استان مرکزی شناخته شدند
مهر 8, 1400
192 بازدید

  اراک– مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی دختران استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی دختران استان مرکزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس( یادبود شهدای ورزشکار استان مرکزی) در ۱۶ رده سنی با حضور ۱۵۰ اسکیت باز در اراک پیگیری شد که در […]

 

اراک– مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی دختران استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی دختران استان مرکزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس( یادبود شهدای ورزشکار استان مرکزی) در ۱۶ رده سنی با حضور ۱۵۰ اسکیت باز در اراک پیگیری شد که در نهایت، (رده سنی ۹۱) ۵۰ متر(بایه)
سوسن حسینی اول شد، رومینا والایی و آوین کاظمی به ترتیب دوم وسوم شدند.
(رده سنی ۹۲) ۵۰ متر(بایه)
ثمین سادات موسوی، ویانا عزیزی وباران قناتی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
(رده سنی ۹۳) ۵۰ متر(بایه)
آروشا محمدی برسکوی نخست ایستاد، پارمیدا حمزه نایب قهرمان شد و هلیا مشهدی در جایگاه سوم ایستاد.
(رده سنی ۹۴) ۵۰ متر(بایه)
النا میناوند مقام اول را بدست آورد، اسرا آجرلو و هلیا همتی به ترتیب در جایگاه دوم وسوم ایستادند.
(رده سنی ۹۲) ۵۰ متر(بایه)
روسیا سرلک، پگاه داود آبادی و نوا جوادی زاده به ترتیب اول تا سوم شدند.
(رده سنی ۹۴) ۱۰۰متر
موسانا مقدسی اول شد، تیدا کاظمی دوم و آویسا دیدگرسوم شد.
(رده سنی ۹۳) ۱۰۰ متر
سینا سلسله، پریا حسینی وسینا زمانی به ترتیب برسکوی اول تا سوم ایستادند
(رده سنی ۹۲) ۱۰۰ متر
ستایش عسکری، هلنا مسکراف وملیکا پیر حسین لو به ترتیب عناوین اول تا سوم راکسب کردند.
(رده سنی ۹۰) ۲۰۰ متر
سیتا شهبازی اول و آفرینش رئیس محمدی اول ودوم شدند و رها سادات هاشمی برسکوی سوم تکیه زد.
(رده سنی ۹۱) ۲۰۰ متر
پرستش شیعه، ویلنا میر ناصری و فاطمه رضایی اول تا سوم شدند.
(رده سنی ۸۶) ۲۰۰ متر
بهارک عرفانی راد برسکوی نخست ایستاد، کیانا احمدی نایب قهرمان شد و نازنین زهرا اکبری مقام سوم را کسب کرد.
(رده سنی جوانان) ۲۰۰ متر
سارا جدیدالاسلام، سارینا قربانی و سونیا خسروی زاده در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
(رده سنی بزرگسالان) ۲۰۰ متر
مهسا خطیبی اول شد، انسیه خلجی وفائزه صالحی دوم و سوم شدند.
(رده سنی ۸۷) ۲۰۰ متر
شایسته صفائی، راحیل رضایی و غزل میرزائی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
(رده سنی ۸۸) ۲۰۰ متر
پریماه رضایی اول مقام اول را به خود اختصاص داد، یسنا شهبازی نایب قهرمان شد ومحدثه سلیمی برسکوی سوم ایستاد.
(رده سنی ۸۹) ۲۰۰ متر
رومینا شجاعی، النا احمدی وثنا توکلی به ترتیب اول تا سوم شدند.
مسابقات زیر نظر هیأت اسکیت استان مرکزی برگزار شد.

برچسب‌ها: