بررسی روند اجرایی پروژه های آبرسانی به مناطق محروم روستاهای مرکزی

بررسی روند اجرایی پروژه های آبرسانی به مناطق محروم روستاهای مرکزی
خرداد 2, 1401
93 بازدید

بررسی روند اجرایی پروژه های آبرسانی به مناطق محروم روستاهای مرکزی اراک– پایگاه خبری چشم براه: روند اجرایی پروژه های آبرسانی به روستاهای مناطق محروم استان مرکزی بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری چشم به راه، به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب استان مرکزی، در این نشست که با هدف پیگیری روند اجرایی […]

بررسی روند اجرایی پروژه های آبرسانی به مناطق محروم روستاهای مرکزی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
روند اجرایی پروژه های آبرسانی به روستاهای مناطق محروم استان مرکزی بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری چشم به راه، به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب استان مرکزی، در این نشست که با هدف پیگیری روند اجرایی پروژه های آبرسانی به روستاهای محروم استان مرکزی در سالن اجتماعات آبفای این استان در اراک برگزار شد، درباره روند اجرایی پروژه های آبرسانی به مناطق محروم استان موانع و مشکلات پیشرو در این زمینه بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیمات ای در این خصوص اتخاذ شد.

بر اساس این گزارش، تسریع در انجام طرح‌های آبرسانی به روستاهای تعریف شده در این قرارداد در شهرستان های شازند، خنداب، کمیجان و خمین از جمله مصوبات این نشست.
گفتني است قرارداد تامين آب ۶۷ روستا با همكاري قرارگاه بسيج سازندگي و پادگان مهندسي ۴۲ قدر استان در طي مدت ۳۰ ماه و در قالب ۹ پروژه آبرساني به روستاهاي محروم استان انجام مي شود كه ، ۷ پروژه به صورت مجتمع هاي چند روستايي و دو پروژه به صورت تك روستايي اجرا مي گردد.
همچنین جلسه روند پیگری اجراي پروژه هاي آبرساني به روستاهاي محروم استان مركزي با همكاري قرارگاه امام حسن مجتبي (ع) و بسيج سازندگي در شركت آب و فاضلاب استان برگزار شد.