برفروبی ۶۰۰ کیلومتر باند از محورهای مواصلاتی غرق آباد

دی 15, 1401
74 بازدید

رئیس راهداری خبر داد، برفروبی ۶۰۰ کیلومتر باند از محورهای مواصلاتی غرق آباد     اراک –پایگاه خبری چشم: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای غرق آباد از برقراری تردد روان در محورهای مواصلاتی تحت پوشش آن اداره خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل […]

رئیس راهداری خبر داد،

برفروبی ۶۰۰ کیلومتر باند از محورهای مواصلاتی غرق آباد

 

 

اراک –پایگاه خبری چشم:
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای غرق آباد از برقراری تردد روان در محورهای مواصلاتی تحت پوشش آن اداره خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی، علی اصغر سلیمی گفت: از ساعات اولیه صبح امروز تاکنون برای برقراری تردد ایمن در راه‌ها بیش از ۱۵۰ تن مخلوط ماسه و نمک توسط راهداران و با استفاده از دستگاه های مکانیزه در سطح راههای حوزه استحفاظی غرق آباد پخش شده است.
وی اظهار داشت: ۱۸ راننده و راهدار با استفاده از ۱۲ دستگاه انواع ماشین آلات راهداری وظیفه باز نگه داشتن راه‌ها را بر دوش داشتند که با اقدام به موقع اجازه ندادند راهی مسدود یا تردد در آن دچار اختلال شود.
وی عمده مشکلات بوجود آمده در خدمات راهداری را عدم استفاده از زنجیرچرخ توسط کاربران جاده‌ای عنوان کرد و افزود: متأسفانه بعلت سهل انگاری برخی رانندگان در بستن زنجیرچرخ گاهی اوقات شاهد انحراف خودروها از سطح جاده هستیم که باید توجه ویژه‌ای به این موضوع شود.

براساس اعلام روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی.؛ استفاده از اپلیکیشن و سایر سامانه‌های ارتباطی ۱۴۱ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بهترین ابزار و راهنما برای مدیریت سفرها بویژه در ایام زمستان است که می‌توان از آن طریق بصورت برخط با اتصال به دوربین‌های نظارت تصویری منصوب در راه‌های کشور آخرین وضعیت راه‌ها را مورد بررسی قرار داد و سپس اقدام به سفر کنند.