برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس/ تدوین دانشنامه و کتاب تخصصی نقش تعاون در دفاع مقدس

خرداد 9, 1401
67 بازدید

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مرکزی: برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس/ تدوین دانشنامه و کتاب تخصصی نقش تعاون در دفاع مقدس   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: دانشنامه دفاع مقدس یکی از موضوع های مهم تبیین نقش تعاون است […]

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مرکزی:

برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون در دفاع مقدس/ تدوین دانشنامه و کتاب تخصصی نقش تعاون در دفاع مقدس

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: دانشنامه دفاع مقدس یکی از موضوع های مهم تبیین نقش تعاون است و در این راستا تهیه کتاب تخصصی نقش تعاون در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی در نشست ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در اراک اظهار کرد: با توجه به اعلام آمادگی رزمندگان تعاون استان مرکزی برای تبیین نقش تعاون در دفاع مقدس و شروع فعالیت های تبلیغی؛ ترویجی و تبییی در این راستا، اجلاسیه ایثارگران تعاون در دوران دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کارگروه تعاون در ذیل ستاد کنگره از سال گذشته فعالیت می کند که در این راستا کمیته های تعاونی شهرستانی نیز تشکیل می‌شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود، از برگزاری اجلاسیه ایثارگران تعاون استان مرکزی در دوازدهم ماه جاری با حضور سردار باقری زاده از رزمندگان تعاون خبر داد و گفت: تمام فعالیت‌های جاری در حوزه ایثار و شهادت با محوریت تحقق جهاد تبیین و با شعار راهبردی «ما مقاوم هستیم» برگزار می‌شود. و عملکرد استان در گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس مطلوب است.