برگزاری مسابقات ۱۱ رشته ورزشی جام نوروزی ۱۴۰۱ در ۳۰۸نقطه استان مرکزی

برگزاری مسابقات ۱۱ رشته ورزشی جام نوروزی ۱۴۰۱ در ۳۰۸نقطه استان مرکزی
فروردین 8, 1401
337 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی خبر داد، برگزاری مسابقات ۱۱ رشته ورزشی جام نوروزی ۱۴۰۱ در ۳۰۸نقطه استان مرکزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، از برگزاری مسابقات یازده رشته ورزشی در جام نوروزی ۱۴۰۲ در ۳۰۸ نقطه استان مرکزی در قالب ۲ هزار تیم ورزشی خبر داد. […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی خبر داد،

برگزاری مسابقات ۱۱ رشته ورزشی جام نوروزی ۱۴۰۱ در ۳۰۸نقطه استان مرکزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، از برگزاری مسابقات یازده رشته ورزشی در جام نوروزی ۱۴۰۲ در ۳۰۸ نقطه استان مرکزی در قالب ۲ هزار تیم ورزشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، عابد حقدادی گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، مسابقات جام نوروزی شامل بازی های بومی محلی، والیبال، کشتی، فوتبال، فوتسال، دال پلان، کاراته، پینگ پنگ، طناب کشی، هفت سنگ و دوومیدانی در ۳۰۸ نقطه استان مرکزی در حال برگزاری، وبرخی از رشته نیز پایان یافته است.

وی با اشاره به اینکه بیش ۳۰۰ میزبانی وبیش از ۲هزار تیم ورزشی در این رقابت‌ها حضور دارند اظهار کرد: مسابقات جام نوروزی با هدف ایجاد شور و نشاط در میان جوانان و پر کردن اوقات فراغت آنان پس از پشت سر گذاشتن دو سال کرونایی و تعطیلی این رویداد فرهنگی ورزشی برنامه ریزی و اجرایی شد.

وی ضمن بیان اینکه، مسابقات همراه با برنامه‌های متعدد و متنوع از جمله بازی های بومی و محلی، ورزش همگانی و… برای ایجاد فضای مفرح و امید بخش در روستاهای استان پیگیری شد افزود: در همین راستا فرصت مناسبی، برای استعدادیابی نوجوانان و جوانان در رشته‌های مختلف ورزشی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: امسال منتخبین مسابقات جام نوروزی استان نیز در لیگ شهرستانی، استانی و اعزام به مسابقات کشوری جام پرچم که در اردیبهشت و خرداد سال جاری برگزار می شود راه می یابند.