بسترهای محله ای برای رونق فضای کسب و کار شهری مهیا شود

بسترهای محله ای برای رونق فضای کسب و کار شهری مهیا شود
دی 19, 1400
129 بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر اراک مطرح کرد: بسترهای محله ای برای رونق فضای کسب و کار شهری مهیا شود اراک– رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: مدیریت شهری در قالب ارائه خدمات به محله‌ها، بسترهایی را برای رونق در فضای کسب و کار شهری فراهم کند. سید وحید میرنظامی در گفت وگو باخبرنگار سایت خبری […]

رئیس شورای اسلامی شهر اراک مطرح کرد:

بسترهای محله ای برای رونق فضای کسب و کار شهری مهیا شود

اراک– رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: مدیریت شهری در قالب ارائه خدمات به محله‌ها، بسترهایی را برای رونق در فضای کسب و کار شهری فراهم کند.

سید وحید میرنظامی در گفت وگو باخبرنگار سایت خبری چشم براه، با بیان اینکه محله محوری و توسعه شهری بهبود فضای کسب و کار را به همراه دارد، اظهار کرد: البته ایجاد اشتغال و کار آفرینی از وظایف مدیریت شهری نیست، اما مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اراک در راستای بهبود فضای کسب و کار در شهر، از طرح و ایده های خلاق حمایت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: شهر اراک به ۵۵ محله تقسیم می‌شود، که هر یک از این محله ها باید از امکانات رفاهی، بهداشتی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی برخوردار باشند.

میرنظامی خاطرنشان کرد: همچنین مدیریت شهری می‌تواند در قالب ارائه خدمات به محله ها بسترهایی را برای رونق در فضای کسب و کار شهری فراهم سازد.

وی ادامه داد: زمانی که محله محوری، اساس توسعه شهری را شکل دهد، بهبود فضای کسب و کار نیز از نتایج آن خواهد بود. چرا که تشکیل بازارچه‌های محلی اشتغالزایی را به همراه دارد.