بستن مسیر و پیشگیری آسیب‌های اجتماعی مستلزم آموزش همگانی است

بستن مسیر و پیشگیری آسیب‌های اجتماعی مستلزم آموزش همگانی است
بهمن 4, 1400
371 بازدید

فرمانده انتظامی استان مرکزی مطرح کرد: بستن مسیر و پیشگیری آسیب‌های اجتماعی مستلزم آموزش همگانی است   اراک– فرمانده انتظامی استان مرکزی؛ با بیان اینکه بهترین راه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش همگانی است؛ گفت: در این راستا بهترین ظرفیت در بستر مدارس و نهادهای آموزش علمی وجود دارد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم […]

فرمانده انتظامی استان مرکزی مطرح کرد:

بستن مسیر و پیشگیری آسیب‌های اجتماعی مستلزم آموزش همگانی است

 

اراک– فرمانده انتظامی استان مرکزی؛ با بیان اینکه بهترین راه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آموزش همگانی است؛ گفت: در این راستا بهترین ظرفیت در بستر مدارس و نهادهای آموزش علمی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی در همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه توانمندسازی معاونین و مربیان پرورشی و مشاوران مدارس استان مرکزی در اراک؛ اظهار کرد: باید بپذیریم که پلیس به تنهایی قادر نیست در بحث کاهش آسیب های اجتماعی موفق عمل کند. بلکه نظم و امنیت اجتماعی باید از محیط مدارس؛ مراکز آموزشی و بخش ها و دستگاه ها فرهنگی در جامعه توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه جرایم سایبری به ویژه هتک حیثیت و کلاهبرداری اینترنتی در جامعه و این استان در حال افزایش است؛ گفت: خانواده ها و مراکز آموزشی و فرهنگی باید بیش از پیش مراقب نوجوانان و جوانان باشند.