بسیج نمایشگاه ظرفیت‌های عظیم ملت ایران است

بسیج نمایشگاه ظرفیت‌های عظیم ملت ایران است
تیر 14, 1401
27 بازدید

بسیج نمایشگاه ظرفیت‌های عظیم ملت ایران است   اراک– پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: بسیج سند زنده پیروزی و نمایشگاهی از ظرفیت‌های عظیم ملت ایران در صحنه‌های مختلف است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه فراهان […]

بسیج نمایشگاه ظرفیت‌های عظیم ملت ایران است

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: بسیج سند زنده پیروزی و نمایشگاهی از ظرفیت‌های عظیم ملت ایران در صحنه‌های مختلف است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه فراهان اظهار کرد: هنرنمایی و افتخار آفرینی بسیجیان در صحنه‌های مختلف که منجر به خلق حماسه عظیم شده است؛ پیروزی ها و موفقیت های بزرگ برای ملت ایران رقم زده است.

وی اضافه کرد: بسیج در میدان های مختلف فرصت‌سازی می کند و زمینه افتخار ملت و نظام اسلامی را فراهم می سازد و آرزوی بسیجیان فدا شدن برای امنیت و آسایش مردم است و در این راه خالصانه پای کار هستند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با توجه به توطئه های دشمنان در جنگ ترکیبی؛ بسیجیان باید خود را مجهز به سلاح جهات تبیین کنند و در جنگ روانی دشمنان با روایت صحیح از حماسه ها؛ راهبردهای دشمن را شکست دهند و با همین نگاه و تفکر جهاد تبیین با رویکرد امید آفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به دستاوردهای بسیج در حوزه کارگری وصنایع گفت: یکی از مهمترین اقدامات سال جاری رفع موانع تولید در کارخانجات و واحدها صنعتی است.که منجر به ایجاد وثبیت اشتغال شد و با توجه به صنعتی بودن استان مرکزی اقدامات چشم گیر حاصل شد.