بسیج نمایشگاه ظرفیت‌های عظیم ملت ایران است

تیر 14, 1401
75 بازدید

بسیج نمایشگاه ظرفیت‌های عظیم ملت ایران است   اراک– پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: بسیج سند زنده پیروزی و نمایشگاهی از ظرفیت‌های عظیم ملت ایران در صحنه‌های مختلف است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه فراهان […]

بسیج نمایشگاه ظرفیت‌های عظیم ملت ایران است

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: بسیج سند زنده پیروزی و نمایشگاهی از ظرفیت‌های عظیم ملت ایران در صحنه‌های مختلف است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه فراهان اظهار کرد: هنرنمایی و افتخار آفرینی بسیجیان در صحنه‌های مختلف که منجر به خلق حماسه عظیم شده است؛ پیروزی ها و موفقیت های بزرگ برای ملت ایران رقم زده است.

وی اضافه کرد: بسیج در میدان های مختلف فرصت‌سازی می کند و زمینه افتخار ملت و نظام اسلامی را فراهم می سازد و آرزوی بسیجیان فدا شدن برای امنیت و آسایش مردم است و در این راه خالصانه پای کار هستند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با توجه به توطئه های دشمنان در جنگ ترکیبی؛ بسیجیان باید خود را مجهز به سلاح جهات تبیین کنند و در جنگ روانی دشمنان با روایت صحیح از حماسه ها؛ راهبردهای دشمن را شکست دهند و با همین نگاه و تفکر جهاد تبیین با رویکرد امید آفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به دستاوردهای بسیج در حوزه کارگری وصنایع گفت: یکی از مهمترین اقدامات سال جاری رفع موانع تولید در کارخانجات و واحدها صنعتی است.که منجر به ایجاد وثبیت اشتغال شد و با توجه به صنعتی بودن استان مرکزی اقدامات چشم گیر حاصل شد.