بهبود تامین آب آشامیدنی شهرهای زاویه و پرندک استان مرکزی

فروردین 18, 1401
165 بازدید

بهبود تامین آب آشامیدنی شهرهای زاویه و پرندک استان مرکزی اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زرندیه از اجرای حفره ۷ حلقه چاه و ۱۷ کیلومتر لوله گذاری خط انتقال و شبکه توزیع آب و ساخت ۳ مخزن ذخیره آب در شهر و روستاهای این شهرستان خبر داد. به گزارش […]

بهبود تامین آب آشامیدنی شهرهای زاویه و پرندک استان مرکزی

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زرندیه از اجرای حفره ۷ حلقه چاه و ۱۷ کیلومتر لوله گذاری خط انتقال و شبکه توزیع آب و ساخت ۳ مخزن ذخیره آب در شهر و روستاهای این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب استان مرکزی، حمیدرضا کاووسی گفت: این روند به منظور تامین آب آشامیدنی شهر های زاویه و پرندک؛ چاه شماره دو مجتمع بزرگ آبرسانی زاویه و پرندک در سال گذشته پیگیری و تجهیز شد و مشکل کمبود آب در این دو شهر نیز برطرف شد.

وی با اشاره به حفر چاه شماره دو شهر مامونیه در سال گذشته افزود: در روستاهای ملارد؛ آزاد گین؛ ورامه؛ امیرآباد؛ الویر و ازبیزان به منظور تامین و برطرف کردن کمبود فشار آب در این مناطق، چاه های جدید حفر شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان‌ زرندیه اظهار کرد: همچنین دو چاه در روستاهای قاسم آباد سفلایی و هبران در سال گذشته نیز تجهیز و راه اندازی شد و در همین راستا با لایروبی قنوات شهر رازقان؛ روستای علیشاه و مجتمع بیدلو توسط این امور؛، منابع آبی مناطق یادشده تقویت شد.

کاووسی گفت همچنان در سال گذشته ۳ باب مخزن ذخیره آب پیش ساخته در روستاهای شیر علی بیگلو؛ یانقویی سفلی و مقدادبه از اعتبارات فاقد دهیاری ساخته و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.