بهره‌برداری ۳۴ پروژه عمرانی اقتصادی در دلیجان

بهره‌برداری ۳۴ پروژه عمرانی اقتصادی در دلیجان
بهمن 21, 1400
194 بازدید

استاندار مرکزی: بهره‌برداری ۳۴ پروژه عمرانی اقتصادی در دلیجان اراک– استاندار مرکزی گفت: ایام دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از ۷۵۰ پروژه عمرانی، اقتصادی؛ رفاهی و فرهنگی در استان مرکزی بهره برداری شد؛ که از این میزان ۳۴ پروژه سهم شهرستان دلیجان است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در نهمین […]

استاندار مرکزی:

بهره‌برداری ۳۴ پروژه عمرانی اقتصادی در دلیجان

اراک– استاندار مرکزی گفت: ایام دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از ۷۵۰ پروژه عمرانی، اقتصادی؛ رفاهی و فرهنگی در استان مرکزی بهره برداری شد؛ که از این میزان ۳۴ پروژه سهم شهرستان دلیجان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در نهمین روز از ایام دهه فجر سال ۱۴۰۰ در حاشیه افتتاح طرح های شهرستان دلیجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ایام دهه فجر بیش از ۷۵۰ پروژه در بخش های صنعتی؛ کشاورزی؛ خدماتی؛ بهداشتی و درمانی و… در استان مرکزی بهره‌برداری شد؛ که ۳۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۳۰ میلیارد ریال با میزان اشتغال ۷۱ نفر در شهر در شهرستان دلیجان اتفاق افتاد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: از ۳۴ پروژه؛ ۵ پروژه اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۸۲۵ میلیارد ریال و ۲۹ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۰۵ میلیارد ریال است.