بهره‌مندی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد از آموزش‌های کسب و کار

بهره‌مندی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد از آموزش‌های کسب و کار
آبان 27, 1402
19 بازدید

مدیر کل کمیته امداد مرکزی: بهره‌مندی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد از آموزش‌های کسب و کار اراک–پایگاه خبری چشم براه: مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اهمیت توانمندسازی مددجویان در حوزه اشتغال، از بهره‌بندی ۳ هزار و ۲۷۳ مددجوی تحت حمایت این نهاد از آموزش‌های اشتغال در هفت ماه سال جاری خبر […]

مدیر کل کمیته امداد مرکزی:

بهره‌مندی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد از آموزش‌های کسب و کار

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اهمیت توانمندسازی مددجویان در حوزه اشتغال، از بهره‌بندی ۳ هزار و ۲۷۳ مددجوی تحت حمایت این نهاد از آموزش‌های اشتغال در هفت ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرگزاری چشم براه، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مجید مومنی بابیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی برای مددجویان از جمله فعالیت های امداد در راستای توانمند سازی آنان است، گفت: آموزش کسب و کار یکی از ارکان برنامه‌های اشتغال خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد است.
وی افزود: آموزش‌های مهارتی به مددجویان کمیته امداد سبب توانمندسازی آنها در حرفه‌های گوناگون، دستیابی به شغلی پایدار و مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی شده است. مومنی در ادامه اظهار داشت: مددجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی می توانند از تسهیلات اشتغال کمیته امداد برای ایجاد کسب و کار مناسب و رسیدن به استقلال مالی استفاده کنند.
مؤمنی خاطر نشان کرد: این آموزش‌ها با هدف پایدارسازی طرح‌های اشتغال، به روزرسانی مهارت‌ها و افزایش بهره‌وری به مجریان طرح‌های اشتغال ارائه می‌شود.