بهره‌مندی ۱۱۳۷ مددجو از خدمات اجاره مسکن

مرداد 8, 1401
133 بازدید

معاون کمیته امداد استان مرکزی: بهره‌مندی ۱۱۳۷ مددجو از خدمات اجاره مسکن   اراک– پایگاه خبری چشم براه: یکهزار و ۱۳۷ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی در سه ماه نخست سال جاری از خدمات اجاره مسکن این نهاد حمایتی و مردمی بهره مند شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل […]

معاون کمیته امداد استان مرکزی:

بهره‌مندی ۱۱۳۷ مددجو از خدمات اجاره مسکن

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
یکهزار و ۱۳۷ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی در سه ماه نخست سال جاری از خدمات اجاره مسکن این نهاد حمایتی و مردمی بهره مند شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد استان مرکزی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مرکزی، ضمن بیان مطلب بالا با اشاره به اینکه در همین راستا بالغ بر ۳۴۹ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، گفت: همچنین در سه ماه نخست سال جاری ۴۶ هزار و ۲۳۴ خانوار در قالب ۸۳ هزار و و ۹۴۹ نفر از دیگر حمایت های این نهاد بهره مند شدند.
محمدرضا شایسته جو اظهار کرد: همچنین در این بازه زمانی، ۶۱ خانوار زیر پوشش از خدمات ودیعه مسکن با اعتبار یک میلیارد و ۶۱۵ میلیون تومان بهره مند شدند.

وی خاطرنشان کرد: مسکن از مهمترین و گران ترین نیاز مددجویان به شمار می رود و با توجه به شرایط کنونی؛ تامین مسکن مناسب برای خانواده های تحت حمایت از اولویت‌های حوزه حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مرکزی است.