بهره‌مندی ۱۶۲۴ نفر ازآموزش های قرآنی این نهاد مردمی

خرداد 17, 1401
116 بازدید

 معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی: بهره‌مندی ۱۶۲۴ نفر ازآموزش های قرآنی این نهاد مردمی   اراک–پایگاه خبری چشم براه: معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی گفت:بیش از یک هزارو ۶۲۴ نفر ازآموزش های قرآنی، به صورت حضوری و غیر حضوری در رشته های متنوع بهره‌مندی شدند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل […]

 معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی:

بهره‌مندی ۱۶۲۴ نفر ازآموزش های قرآنی این نهاد مردمی

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی گفت:بیش از یک هزارو ۶۲۴ نفر ازآموزش های قرآنی، به صورت حضوری و غیر حضوری در رشته های متنوع بهره‌مندی شدند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان مرکزی، احمد ابوالحسنی افزود: همچنین در سال گذشته ۳۰۷ دانش آموز کنکوری از برنامه های آموزشی و حمایت‌های تحصیلی این نهاد بهره مند شدند.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان در ادامه از حمایت کمیته امداد استان از ۲۸۷۰ دانش آموز و ۷۶۳ دانش آن دانشجو خبر داد و بیان کرد: ارائه خدمات آموزشی ارائه مشاوره های رایگان و پرداخت کمک هزینه تحصیلی از خدمات کمیته امداد برای دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت است .

وی برگزاری دوره های آگاه سازی و آموزش برای خانواده های تحت حمایت راازدیگر برنامه های فرهنگی این معاونت عنوان کرد و گفت :در سال گذشته سه هزار و ۲۶۵ نفر از خانواده های تحت حمایت از آموزش‌های آگاه‌سازی و آموزشی این نهاد بهره‌مند شدند.