بهره‌مندی ۹۰۰۰ مددجو از خدمات مشاوره

بهره‌مندی ۹۰۰۰ مددجو از خدمات مشاوره
دی 19, 1400
77 بازدید

معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛ بهره‌مندی ۹۰۰۰ مددجو از خدمات مشاوره   اراک– معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی؛ از بهره‌مندی بالغ بر ۹ هزار و ۷۹ مددجوی تحت پوشش این نهاد مردمی از خدمات مشاوره و راهنمایی حضوری از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم […]

معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

بهره‌مندی ۹۰۰۰ مددجو از خدمات مشاوره

 

اراک– معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی؛ از بهره‌مندی بالغ بر ۹ هزار و ۷۹ مددجوی تحت پوشش این نهاد مردمی از خدمات مشاوره و راهنمایی حضوری از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداداستان مرکزی ،احمد بوالحسنی گفت: ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به مددجویان در قالب دوره‌های گروهی و فردی و بر اساس رده‌های سنی مختلف در راستای بهبود سلامت عمومی به مددجویان ارائه می‌شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹ هزار و ۷۹ مددجوی کمیته امداد استان مرکزی از خدمات مشاوره و راهنمایی حضوری و غیرحضوری این نهاد با اعتبار بیش از ۱۶۶ میلیون تومان بهره‌مند شدند.

وی خاطرنشان کرد:بهداشت روانی ،سلامت معنوی ،مهارت‌های فرزند پروری دینی و مهارت ارتباط با کودکان و نوجوانان،راهکارهای تغییر و اصلاح رفتار ، آموزش سبک زندگی اسلامی مهارت‌های زندگی ،آموزش مهارت‌های قبل و بعد از ازدواج از موضوعات مورد مشاوره بوده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان از همکاری کلینیک‌های تخصصی مشاوره و روانشناسی با کمیته امداد استان خبردادو گفت:مراکز نیکوکاری تخصصی مشاوره با این نهاد همکاری داشته و در سال جاری ۳۲۳۲ مورد به این کلینیک ها برای انجام مشاوره معرفی شدند.