بهره مندی ۱۳۱۳ مددجو از خدمات تخصصی مشاوره  

بهره مندی ۱۳۱۳ مددجو از خدمات تخصصی مشاوره  
آبان 8, 1401
38 بازدید

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی: بهره مندی ۱۳۱۳ مددجو از خدمات تخصصی مشاوره اراک –پایگاه خبری چشم براه: مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: یکهزار و ۳۱۳ مددجوی تحت حمایت این نهاد مردمی و حمایتی از خدمات تخصصی مشاوره این نهاد بهره مند شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از […]

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی:

بهره مندی ۱۳۱۳ مددجو از خدمات تخصصی مشاوره

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: یکهزار و ۳۱۳ مددجوی تحت حمایت این نهاد مردمی و حمایتی از خدمات تخصصی مشاوره این نهاد بهره مند شدند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی، با اشاره به اهمیت ارائه خدمات مشاوره به مددجویان تحت حمایت افزود: کمیته امداد در راستای ارائه خدمات به مددجویان و کمک به این عزیزان فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام می دهد که یکی از این برنامه ها ارائه خدمات مشاوره است.
وی با بیان اینکه، ۵۰ دوره مشاوره گروهی برای مددجویان در سال جاری تا کنون برگزار شده است ،اظهار داشت: ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به مددجویان در قالب دوره‌های گروهی و فردی و بر اساس رده‌های سنی مختلف در راستای بهبود سلامت عمومی به مددجویان ارائه می‌شود.
مومنی بهداشت روانی ،سلامت معنوی ،مهارت‌های فرزند پروری دینی و مهارت ارتباط با کودکان و نوجوانان از جمله موضوعات ارائه مشاوره عنوان کرد و، گفت :راهکارهای تغییر و اصلاح رفتار، آموزش سبک زندگی اسلامی مهارت‌های زندگی، آموزش مهارت‌های قبل و بعد از ازدواج از دیگر موضوعات مورد مشاوره بوده است.
مدیر کل کمیته امداد استان همچنین به ارائه خدمات مشاوره ای به زندانیان و خانواده آنها نیز اشاره و ابراز امیدواری کرد: ارائه این گونه مشاوره‌ها و خدمات گره‌گشای مشکلات خانواده‌های تحت حمایت باشد.