بهره مندی ۱۳ هزارو ۸۰۰ مددجو از خدمات مشاوره

اردیبهشت 5, 1401
86 بازدید

معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی: بهره مندی ۱۳ هزارو ۸۰۰ مددجو از خدمات مشاوره   اراک–پایگاه خبری چشم براه: معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی؛ از ارایه خدمات مشاوره و راهنمایی به ۱۳هزارو ۸۰۰ مددجویان تحت پوشش این نهاد خبرداد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان […]

معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی:

بهره مندی ۱۳ هزارو ۸۰۰ مددجو از خدمات مشاوره

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
معاون فرهنگی کمیته امداد استان مرکزی؛ از ارایه خدمات مشاوره و راهنمایی به ۱۳هزارو ۸۰۰ مددجویان تحت پوشش این نهاد خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد استان مرکزی ،احمد بوالحسنی ، گفت: ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی به مددجویان در قالب دوره‌های گروهی و فردی و بر اساس رده‌های سنی مختلف در راستای بهبود سلامت عمومی به مددجویان ارائه می‌شود.

وی افزود: در سال گذشته ۱۳ هزارو ۸۰۰ مددجوی کمیته امداد استان مرکزی از خدمات مشاوره و راهنمایی حضوری و غیرحضوری این نهاد با اعتبار بیش از  سه میلیاردو ۱۲۲ میلیون تومان بهره‌مند شدند.
وی تصریح کرد:بهداشت روانی ،سلامت معنوی ،مهارت‌های فرزند پروری دینی و مهارت ارتباط با کودکان و نوجوانان،راهکارهای تغییر و اصلاح رفتار ، آموزش سبک زندگی اسلامی مهارت‌های زندگی ،آموزش مهارت‌های قبل و بعد از ازدواج از موضوعات مورد مشاوره بوده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان در پایان اظهار داشت: در سال گذشته همچنین تعداد ۲۱۰۵ خانواده زندانیان از خدمات مشاوره این نهاد بهره مند شدند.
.