بهره مندی ۱۵ روستای بخش سربند از آب سد کمال صالح

خرداد 16, 1401
386 بازدید

نماینده مردم شازند در مجلس خبر داد؛ بهره مندی ۱۵ روستای بخش سربند از آب سد کمال صالح اراک– پایگاه خبری چشم براه: نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره مندی ۱۰ روستا از آب پایدار سد کمال صالح؛ در مجموع ۱۵ روستای شهرستان شازند و بخش سربند از مجتمع این سد […]

نماینده مردم شازند در مجلس خبر داد؛

بهره مندی ۱۵ روستای بخش سربند از آب سد کمال صالح

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره مندی ۱۰ روستا از آب پایدار سد کمال صالح؛ در مجموع ۱۵ روستای شهرستان شازند و بخش سربند از مجتمع این سد بهره مند شدند؛ و این حرکت دیگری در راستای توسعه آبرسانی پایدار به روستاهای این شهرستان به شمار می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب استان مرکزی، محمود احمدی بیغش در آیین بهره‌برداری بخش دوم فاز اول طرح آبرسانی از سد کمال صالح به ۱۰ روستای بخش سربند اظهار کرد: با بهره برداری بخش دوم از فاز اول طرح آبرسانی به ۱۰ روستای دیگر از مجتمع سد کمال‌صالح، هم اکنون ۱۵ روستا از آب سد کمال صالح برخوردار شدند.

وی اظهار کرد : با همت مجموعه شرکت آب و فاضلاب، انشاالله هفته آینده ۳ روستای دیگر نیز به این مجموعه اضافه و به ‌‌ ۱۸ روستا افزایش پیدا میکند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، وعده داد از طریق شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وزارت نیرو در خصوص جذب اعتبار به منظور افزایش تعداد روستاهای این طرح تا دو سال آینده ، تلاش می‌کنیم.