بهره مندی ۴۲۵ مددجو از حمایت های کمیته امداد

آذر 18, 1400
433 بازدید

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد، بهره مندی ۴۲۵ مددجو از حمایت های کمیته امداد   اراک–رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان اراک گفت: در۷ماه سال جاری ۴۲۵ مددجو تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک شهرستان اراک از خدمت بیمه های اجتماعی بصورت کامل بهره مند شدند. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم […]

رئیس کمیته امداد اراک منطقه یک خبر داد،

بهره مندی ۴۲۵ مددجو از حمایت های کمیته امداد

 

اراک–رئیس کمیته امداد منطقه یک شهرستان اراک گفت: در۷ماه سال جاری ۴۲۵ مددجو تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک شهرستان اراک از خدمت بیمه های اجتماعی بصورت کامل بهره مند شدند.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد استان مرکزی، ابراهیم خسروی در خصوص بیمه مددجویان تحت حمایت این نهاد در سالجاری، اظهار داشت: یکی از راهکارهای مهم کمیته امداد در توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت ، بهره مندی آنها از خدمات بیمه های اجتماعی است تا بتوانند در آینده از مزایای حق بازنشستگی و تأمین آتیه آن استفاده کنند.
وی افزود: پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان در این مدت برای ۴۲۵نفر به تفکیک طرح های اشتغال۱۹ نفر با مبلغ ۲۵۷ میلیون ریال و پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان زن سرپرست خانوار ۴۰۶نفر ۵ میلیارد و ۷۱۸ میلیون ریال از منابع دولتی کمیته امداد صورت گرفته و تامین شده است.

خسروی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۳۲نفر از مددجویانی که مبلغ بیمه اجتماعی آنها از طرف کمیته امداد اراک منطقه یک طی سالیان واریز می شده ، بازنشسته شده و منبعد از سازمان تامین اجتماعی، مستمری دریافت می کنند، یاد آوری کرد: هدف از اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان، تلاش در خصوص توانمندی و ارتقاء سطح اعتماد به نفس آنها، امید به آینده ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی مددجویان است.

برچسب‌ها: