بیش از ۱۵۰ فعالیت در دستورالعمل سازمان بهزیستی تعریف شده است

مرداد 11, 1401
129 بازدید

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی: بیش از ۱۵۰ فعالیت در دستورالعمل سازمان بهزیستی تعریف شده است   اراک–پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: بعد از شهرداری‌ها، بهزیستی با بیش از ۱۵۰ فعالیت دومین دستگاهی است که بیشترین وظیفه و خدمت رسانی را در جامعه هدف گذاری و در دستورالعمل خود دارد. به گزارش […]

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی:

بیش از ۱۵۰ فعالیت در دستورالعمل سازمان بهزیستی تعریف شده است

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: بعد از شهرداری‌ها، بهزیستی با بیش از ۱۵۰ فعالیت دومین دستگاهی است که بیشترین وظیفه و خدمت رسانی را در جامعه هدف گذاری و در
دستورالعمل خود دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، محمد زیدوند، در آستانه روز خبرنگار در نشست با اصحاب رسانه، با اشاره به نقش رسانه‌ها در جامعه و تاثیرگذاری این قشر پرکار وکم ادعا در پیشرفت اهداف دستگاه ها اظهار کرد: در حوزه ه مناسب سازی شهر اراک به رغم همه تلاش‌های انجام شده، هنوز مشکلات زیادی وجود دارد که در این مورد با پای کار آمدن دستگاههای مرتبط پیگیری‌های لازم باید صورت بگیرد.

و در بخش دیگر سخنان خود در مورد مرکز ماده ۱۶ در استان مرکزی خاطرنشان کرد: مرکز ماده ۱۶ در استان وجود ندارد و آنچه به عنوان کمپ ماده ۱۶ در اراک فعالیت داشت، یک کمپ ماده ۱۵ بزرگ بود.
وی اضافه کرد: البته مرکزی به عنوان کمپ ماده ۱۶ با شرایط مشخص شده وجود ندارد و در حال حاضر به دنبال دریافت مجوزهای لازم جهت ساخت این مرکز هستیم.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی، بیان داشت: به منظور خرید وسایل توانبخشی و ساخت مرکز خیریه اراک در خانه میران در اعتبار سفر هیات دولت به استان مرکزی؛ برای این استان لحاظ شده، و برای این مرکز ۵۰ میلیارد تومان درخواست شده بود اما تاکنون رقم قطعی تخصیص و مشخص نیست.

زیدوند در مورد بخشی از برنامه‌های اجرا شده در هفته بهزیستی سال جاری در استان مرکزی گفت: ۲۴ طرح اشتغالزایی مددجویان، مرکز توامندسازی معتادان بهبود یافته، مرکز شبانه روزی بیماری روانیان مزمن، افتتاح دو گروه همیار زنان سرپرست خانوار و… از جمله برنامه های افتتاحی در هفته بهزیستی در استان مرکزی بوده است، مانور خودروهای اورژانس اجتماعی، معرفی مراکز کاهش آسیب، مسابقات فرهنگی و ورزشی و کتابخوانی و… از دیگر برنامه ها در این هفته بوده است.

گفتنی است ؛ در پایان از خبرنگاران حوزه بهزیستی با اهدا لوح تقدیر و تجلیل شد.