بیمارستان آیت الله خوانساری به قطب مرکز درمانی سرطان غرب کشور تبدیل می شود

مهر 2, 1401
207 بازدید

مدیر بیمارستان آیت الله خوانساری اراک: بیمارستان آیت الله خوانساری به قطب مرکز درمانی سرطان غرب کشور تبدیل می شود   اراک– پایگاه خبری چشم براه: با تجهیز و راه اندازی فاز سوم بیمارستان آیت الله خوانساری اراک، این مرکز درمانی سرطان به یکی از قطب های درمان سرطان غرب کشور تبدیل می‌شود. به گزارش […]

مدیر بیمارستان آیت الله خوانساری اراک:

بیمارستان آیت الله خوانساری به قطب مرکز درمانی سرطان غرب کشور تبدیل می شود

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
با تجهیز و راه اندازی فاز سوم بیمارستان آیت الله خوانساری اراک، این مرکز درمانی سرطان به یکی از قطب های درمان سرطان غرب کشور تبدیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، مدیر بیمارستان آیت الله خوانساری اراک در جمع خبرنگاران با بیان مطلب بالا گفت: ضریب اشتغال تخت بیمارستان ۷۷ درصد بوده است که با بهره برداری از فاز دوم، صف انتظار برای بستری در این بیمارستان به صفر رسیده است.

مسعود مظلومی با اشاره به اینکه با تکمیل و بهره‌برداری از مرحله سوم این بیمارستان، فاز اول که در حال فرسوده شدن است بازسازی و مرمت خواهد شد، افزود: با توجه به سفر مصوبات سفر اخیر رییس جمهور به استان مرکزی، پیش‌بینی می‌شود تاسیسات مورد نیاز مرحله سوم تا پایان سال جاری تامین شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نبود اتاق عمل در بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک، بیماران مبتلا به سرطان برای انجام عمل جراحی باید به استان‌های تهران و قم اعزام می‌شدند که  با بهره برداری از این طرح نیاز این بیماران در استان تامین می‌شود.

مدیر بیمارستان آیت الله خوانساری اراک اظهار تامین دستگاه‌های مورد نیاز بیماران مبتلا به سرطان را از برنامه‌های اولویت دار این بیمارستان عنوان کرد و گفت: کمبود دستگاه ام آر آی از جمله مشکلات بیمارستان آیت الله خوانساری این شهرستان است و اکنون بیماران برای استفاده از آن به بیمارستان امیر المومنین(ع) اعزام می‌شوند.