تالار مرکزی اراک از طرح‌های شاخص فرهنگی استان مرکزی است/ با زمانبندی مشخص تالار های نیمه تمام کشور تکمیل می شود

دی 16, 1400
453 بازدید

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران: تالار مرکزی اراک از طرح‌های شاخص فرهنگی استان مرکزی است/ با زمانبندی مشخص تالار های نیمه تمام کشور تکمیل می شود اراک– وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن بیان اینکه تالار مرکزی اراک یکی از طرح‌های شاخص فرهنگی استان مرکزی به شمار می رود، گفت: این تالار […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران:

تالار مرکزی اراک از طرح‌های شاخص فرهنگی استان مرکزی است/ با زمانبندی مشخص تالار های نیمه تمام کشور تکمیل می شود

اراک– وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن بیان اینکه تالار مرکزی اراک یکی از طرح‌های شاخص فرهنگی استان مرکزی به شمار می رود، گفت: این تالار از پیشرفت فیزیکی بالای ۷۵ درصد برخوردار است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، محمدمهدی اسماعیلی در جریان سفر یکروزه خود به استان مرکزی در بازدید از تالار مرکزی اراک، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تکمیل تالارهای مرکزی کشور با اولویت در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: قرار شده است با یک زمانبندی مشخص و برنامه ریزی دقیق و حساب شده دیگر تالار های نیمه تمام کشور تکمیل و کار ساخت آنها به اتمام برسد.

وی تحقق عدالت فرهنگی را از دیگر برنامه‌های مهم وزارتخانه عنوان کرد و افزود: برنامه سفر به استان ها برای آشنایی با موانع و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر در دستور کار است.

اسماعیلی ادامه داد: با نشستن در تهران و پشت میز نمی توان با ظرفیت ها و پتانسیل ها و مشکلات درگیر شهرستان ها آشنا و از آنها مطلع شد.

به گفته وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی کشورمان، بخش عمده‌ای از مشکلات زیرساختی کشور با سفرهای هیئت دولت در حال گشایش است.

بر اساس این گزارش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از سالن ستارگان اراک نیز بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی، باهدف بازدید از طرح های فرهنگی و هنری فراهان، تفرش و آشتیان و شرکت در اختتامیه سوگواره یاس نبوی تفرش، اراک را به قصد حضور دراین شهرستان ها ترک کرد.