تاکی می‌خواهید گرانی راتماشا کنید؟

فروردین 24, 1401
300 بازدید

سلیمی: تاکی می‌خواهید گرانی راتماشا کنید؟   اراک–پایگاه خبری چشم براه: نماینده مردم شهرستان‌های محلات و دلیجان و عضو هیات رییسه مجلس گفت: گرانی گوشت و افزایش قیمت خودرو، فولاد و سیمان مشکلات جدی را به وجود آورده که می‌طلبد وزرا حرکت بیشتری انجام داده و مراقب باشند. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به […]

سلیمی:

تاکی می‌خواهید گرانی راتماشا کنید؟

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
نماینده مردم شهرستان‌های محلات و دلیجان و عضو هیات رییسه مجلس گفت: گرانی گوشت و افزایش قیمت خودرو، فولاد و سیمان مشکلات جدی را به وجود آورده که می‌طلبد وزرا حرکت بیشتری انجام داده و مراقب باشند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از برترین ها علیرضا سلیمی اظهار کرد: سوال اصلی این است کدام امضای طلایی موجب شد آنها از بانک‌ها وام بگیرند و این آقایان در ستاد چه کسی رژه می‌رفتند؟ ای کاش اطلاعات تکمیلی نیز به زودی اعلام شود.

وی افزود: باید دولت در جهت حذف شرکت‌های واسطه هرچه سریعتر لایحه تعیین تکلیف این نیروها را به مجلس ارائه دهد چون ظلم مضاعفی به نیروهای شرکتی وارد می‌کند.

این عضو هیات رییسه مجلس خاطرنشان کرد: یک روز قیمت تولیدکننده و یک روز قیمت مصرف‌کننده روی کالاها درج می‌شود که این موضوع هم فروشندگان و هم مردم را سرگردان کرده است، از سوی دیگر گرانی گوشت و افزایش قیمت خودرو، فولاد و سیمان مشکلات جدی را به وجود آورده که می‌طلبد وزرا حرکت بیشتری انجام داده و مراقب باشند. تا کی می‌خواهند دست روی دست گذاشته و افزایش قیمت‌ها را تماشا کنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان گفت: گرانی گوشت و افزایش قیمت خودرو، فولاد و سیمان مشکلات جدی را به وجود آورده که می‌طلبد وزرا حرکت بیشتری انجام داده و مراقب باشند.