تا پایان دی ماه  همه مدارس استان در ساعت ۹ صبح فعالیت روزانه خود را آغاز می کنند.

دی 16, 1401
119 بازدید

براساس مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مرکزی؛ تا پایان دی ماه  همه مدارس استان در ساعت ۹ صبح فعالیت روزانه خود را آغاز می کنند.   اراک –پایگاه خبری چشم براه: براساس مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مرکزی، تمام مدارس، مؤسسات و آموزشگاه‌های دوره ابتدایی تحت پوشش آموزش و پرورش (اعم […]

براساس مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مرکزی؛

تا پایان دی ماه  همه مدارس استان در ساعت ۹ صبح فعالیت روزانه خود را آغاز می کنند.

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
براساس مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مرکزی، تمام مدارس، مؤسسات و آموزشگاه‌های دوره ابتدایی تحت پوشش آموزش و پرورش (اعم از دولتی و غیردولتی) در همه نقاط استان تا #پایان_دی ماه با تأخیر و در ساعت ۹صبح فعالیت خود را آغاز می کنند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم‌براه، نحوه فعالیت مدارس متوسطه اول و دوم در کل استان مرکزی به دلیل برگزاری امتحانات تغییری نخواهد کرد و امتحانات طبق برنامه اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش؛ این تصمیم برای کل استان مرکزی اتخاذ شده و در شرایط عادی اجرایی خواهد شد و در صورت ورود به شرایط اضطرار آلودگی هوا یا شریط خاص جوی همچون برودت هوا یا بارش برف در هریک از نقاط استان ممکن است تصمیم جدید اتخاد شود که در این صورت تصمیم جدید اطلاع رسانی خواهد .