تبعیض در جامعه مردم را جان به لب کرده/ تحقق عدالت از اولویت‌های دولت

بهمن 30, 1400
176 بازدید

معاون وزیر کار: تبعیض در جامعه مردم را جان به لب کرده/ تحقق عدالت از اولویت‌های دولت   اراک– معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تبعیض در جامعه مردم را جان به لب کرده و برای مقابله با آن باید هزینه کرد گفت: مدیران انقلابی در […]

معاون وزیر کار:

تبعیض در جامعه مردم را جان به لب کرده/ تحقق عدالت از اولویت‌های دولت

 

اراک– معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تبعیض در جامعه مردم را جان به لب کرده و برای مقابله با آن باید هزینه کرد گفت: مدیران انقلابی در هر زمانی که در مسیر خدمت قرار دارند؛ باید در این راستا تلاش و حرکت کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ سید محمدرضا حسینی در آیین معارفه سرپرست جدید اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی؛ اظهار کرد: مبارزه و مقابله با فساد و تبعیض مسیر دسترسی به عدالت برای کارگزار نظام اسلامی در هر مجموعه باید نهادینه شود و دستیابی به عدالت و مبارزه با فساد و تبعیض بدون شک با سختی همراه است و تلاش برای تحقق عدالت از اولویت های اصلی دولت است.

وی خاطرنشان کرد: مردم اگر پای صندوق های رای می آیند مهمترین خواسته آنها عدالت و دوری از فساد و تبعیض است. عدالت باید در اولویت همه کارگزاران نظام اسلامی قرار گیرد.

بر اساس این گزارش؛ در این آیین از زحمات بهزاد سام دلیری قدردانی و جمشید امیدی به عنوان سرپرست اداره کل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی معرفی شد.