تجلیل از ۴ واحد اقامتی؛ پذیرایی استان مرکزی؛ در راستای خدمات مطلوب نوروزی

تجلیل از ۴ واحد اقامتی؛ پذیرایی استان مرکزی؛ در راستای خدمات مطلوب نوروزی
فروردین 9, 1401
163 بازدید

معاون گردشگری مرکزی خبر داد؛ تجلیل از ۴ واحد اقامتی؛ پذیرایی استان مرکزی؛ در راستای خدمات مطلوب نوروزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: معاون گردشگری استان مرکزی گفت: ۴ واحد اقامتی پذیرایی استان مرکزی در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و رعایت پروتکل های بهداشتی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند. به […]

معاون گردشگری مرکزی خبر داد؛

تجلیل از ۴ واحد اقامتی؛ پذیرایی استان مرکزی؛ در راستای خدمات مطلوب نوروزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
معاون گردشگری استان مرکزی گفت: ۴ واحد اقامتی پذیرایی استان مرکزی در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و رعایت پروتکل های بهداشتی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی سید حسن حسینی افزود:
در بازرسی های روز گذشته از تاسیسات گردشگری در محور شهرستانهای دلیجان ومحلات ۴ واحد اقامتی و اقامتگاه بوم‌گردی به دلیل ارایه خدمات خوب به مسافران و گردشگران با اهدا لوح تقدیر تشویق شدند.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت : رعایت مسایل بهداشتی، نظافت، تمیزی و تزئین سالن پذیرایی، رعایت نکات بهداشتی در آشپزخانه، داشتن نمازخانه و رسیدگی به آن، مدیریت رفتار با مشتری، داشتن تجهیزات اعلام و اطفای حریق، دارا بودن پروانه فعالیت و رعایت نرخ مصوب را از معیارهایی است که وضعیت واحدهای پذیرایی و اقامتی بر اساس آنها ارزیابی می‌شود.

حسینی با اشاره به اینکه طرح ویژه نوروزی از ۲۶ اسفند ماه آغاز شده است افزود: تا امروز ۱۵۵ نظارت از تأسیسات گردشگری به‌منظور خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران نوروزی صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: کارشناسان گردشگری این اداره‌کل در طول سال بازدیدهای فصلی و موردی از تأسیسات گردشگری انجام می‌دهند؛ بااین‌حال، بازدید‌ها در طرح نوروزی با شدت بیشتر و همکاری نهادهای مختلف صورت می‌گیرد.