تجلیل مدال آوران و قهرمانان هیأت اسکواش استان مرکزی

تجلیل مدال آوران و قهرمانان هیأت اسکواش استان مرکزی
آذر 9, 1401
157 بازدید

رئیس هیأت اسکواش خبرداد؛ تجلیل مدال آوران و قهرمانان هیأت اسکواش استان مرکزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: آیین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان هیأت اسکواش استان مرکزی در اراک برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، در این آیین رئیس هیات اسکواش استان مرکزی ضمن گزارش عملکرد هفت ماه سال […]

رئیس هیأت اسکواش خبرداد؛

تجلیل مدال آوران و قهرمانان هیأت اسکواش استان مرکزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
آیین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان هیأت اسکواش استان مرکزی در اراک برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، در این آیین رئیس هیات اسکواش استان مرکزی ضمن گزارش عملکرد هفت ماه سال جاری گفت: هم اکنون ورزش اسکواش استان مرکزی از موقعیت و شرایط مطلوب برخوردار است.
سوسن طوفانی افزود: خوشبختانه ورزش اسکواش به خانواده ها راه یافته و در تابستان سال جاری گرایش و جذب دختران و پسران و نونهالان و نوجوانان و جوانان به این ورزش گویای این ادعا است.
وی اظهار کرد: هم اکنون بیش از ۷۰ ورزشکار سازمان یافته به ورزش اسکواش مشغول هستند و هفت مربی و چهار داور با این هیأت همکاری مستمر دارند.
گفتنی است در این آیین از مدال آوران و قهرمانان مسابقات قهرمانی کشور، ایران جو نیوز، لیگ های برتر و دسته یک هیات اسکواش استان مرکزی و همچنین نفرات برتر و شرکت کنندگان مسابقات گرامیداشت زنده یاد علی روغنی و هفته تربیت بدنی با اهدای لوح و جایزه تقدیر شد. همچنین مهین علی بخشی معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی، مجید قریب نایب رئیس هیأت اسکواش استان مرکزی و جمعی از خانواده‌های ورزشکاران در این آیین حضور داشتند.