تجهیز بیمارستان جدیدالاحداث زنان آشتیان در دستور کار قرار گرفت

تجهیز بیمارستان جدیدالاحداث زنان آشتیان در دستور کار قرار گرفت
مرداد 8, 1402
53 بازدید

تجهیز بیمارستان جدیدالاحداث زنان آشتیان در دستور کار قرار گرفت   اراک — پایگاه‌ خبری چشم براه: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: مراحل نصب و راه‌اندازی و آماده سازی تجهیزات خریداری شده و وارد شده در انبار دانشگاه برای بیمارستان سینا رضایی آشتیان (زنان) در دستور کار قرار گرفت. به گزارش خبرنگار خبرگزاری […]

تجهیز بیمارستان جدیدالاحداث زنان آشتیان در دستور کار قرار گرفت

 

اراک — پایگاه‌ خبری چشم براه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: مراحل نصب و راه‌اندازی و آماده سازی تجهیزات خریداری شده و وارد شده در انبار دانشگاه برای بیمارستان سینا رضایی آشتیان (زنان) در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، علیرضا امانی در جلسه آخرین هماهنگی‌های لازم در خصوص نحوه و چگونگی انتقال تجهیزات به این پروژه برای راه اندازی هر چه سریعتر این مرکز مهم درمانی افزود: تمام تلاش دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی بر این است تا از بهترین و به روزترین تجهیزات و امکانات در این مرکز استفاده شود. وی اضافه کرد: برای راه اندازه هرچه سریع‌تر این مرکز درمانی که سانتر زنان و زایمان است با هدف ارائه خدمات مطلوب و مناسب هم افزایی و همدلی همه جانبه نیاز انکارناپذیر است.