تحقق ۷۸ درصدی برنامه اشتغال تعاونی های استان مرکزی

تحقق ۷۸ درصدی برنامه اشتغال تعاونی های استان مرکزی
آذر 20, 1401
112 بازدید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: تحقق ۷۸ درصدی برنامه اشتغال تعاونی های استان مرکزی     اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از تحقق ۷۸ درصدی برنامه های اشتغال تعاونی‌های مرکزی خبر داد و گفت: برنامه های هدف گذاری در این حوزه؛ ایجاد ۷۸۰ شغل […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:

تحقق ۷۸ درصدی برنامه اشتغال تعاونی های استان مرکزی

 

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از تحقق ۷۸ درصدی برنامه های اشتغال تعاونی‌های مرکزی خبر داد و گفت: برنامه های هدف گذاری در این حوزه؛ ایجاد ۷۸۰ شغل است که تاکنون ۶۱۰ فرصت آن ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی جمشید امیدی افزود: هدفگذاری ایجاد فرصت‌های شغلی بخش تعاون از ابتدای امسال تاکنون در شهرستان‌های زرندیه، شازند، خمین، دلیجان و کمیجان به صورت ۱۰۰ درصد محقق شده است.
وی خاطرنشان کرد: تشکیل و توسعه تعاونی‌های تولیدی، خدماتی و توزیعی نیز برای سال جاری ۳۰ شرکت در نظر گرفته شده است که تاکنون ۲۴ شرکت ایجاد شده و ۸۰ درصد برنامه محقق شده است.
امیدی بیان داشت: تشکیل این شرکت‌های تعاونی نیز در شهرستان‌های ساوه، زرندیه، خمین، دلیجان و کمیجان به صورت ۱۰۰ درصدی محقق شده است.
وی گفت: حسابرسی از ۲۸ شرکت‌های تعاونی‌ تولیدی، توزیعی و خدماتی نیز در سال جاری برنامه ریزی شده است که تاکنون ۲۰ شرکت انجام شده و این مهم نیز با تحقق ۷۱ و چهار دهم درصدی همراه است.