تدابیر علمی با هدف افزایش حامیان ایتام ومحسنین در دستور کار قرار گیرد

تدابیر علمی با هدف افزایش حامیان ایتام ومحسنین در دستور کار قرار گیرد
آذر 2, 1401
19 بازدید

مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی کشور: تدابیر علمی با هدف افزایش حامیان ایتام ومحسنین در دستور کار قرار گیرد   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: یک میلیون و ۲۰۰ حامی در کشور داریم که نسبت به جمعیت کل کشور و […]

مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی کشور:

تدابیر علمی با هدف افزایش حامیان ایتام ومحسنین در دستور کار قرار گیرد

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل هماهنگی امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: یک میلیون و ۲۰۰ حامی در کشور داریم که نسبت به جمعیت کل کشور و ظرفیت خوب خیران و نیکوکاران تدابیر علمی و جدید برای افزایش حامیان ایتام و محسنین اتخاذ شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه، حسین گیلاسی در نشست علمی و تخصصی اکرام کمیته امداد استان مرکزی افزود: ماموریت اصلی کمیته امداد خدمت رسانی با هدف توانمندسازی و ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی و ارائه خدمات با حفظ کرامت انسانی است. وی افزود:با توجه به محدودیت کمیته امداد در منابع انسانی بهره مندی از ظرفیتهای بیرونی برای جذب کمک به ایتام و افزایش حامیان از ضروریات است.
وی بیان داشت: یک میلیون و ۲۰۰ حامی در سطح کشور داریم که به نسبت جمعیت کل کشور و ظرفیت خوب خیران و نیکوکاران نیاز است تدابیر علمی و جدید برای افزایش حامیان ایتام و محسنین اتخاذ شود.
مدیر کل هماهنگی امور اجرایی مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشورنیاز سنجی ، بهره گیری مناسب از ظرفیت خوب مراکز نیکوکاری،استفاده از راهبردها، همفکری و استفاده از روش های علمی را در جذب حامیان موثر دانست و اظهار کرد: پرداخت کمک معیشت تنها بخشی از مشکلات ایتام را حل می کند و هدف اصلی کمیته امداد تواتمندسازی در بخش های مختلف فرهنگی،اقتصادی و … برای این افراد است.
وی در پایان بیان داشت: اقدام کمیته امداد استان مرکزی در برگزاری نشست تخصصی و علمی و بهره مندی از نظرات کارشناسانه و اساتید شایسته تقدیر است.
براساس این گزارش، در ادامه این نشست ، پیشنهادات شرکت کنندگان ارائه و موارد به صورت علمی بررسی و جمع بندی نهایی شد.