تراکتور تبریز در تقابل با آلومینیوم اراک زمین گیرشد/ پیروزی اراکی ها با مربی جدید در غیاب خطیبی

اسفند 26, 1400
179 بازدید

هفته سوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران؛ تراکتور تبریز در تقابل با آلومینیوم اراک زمین گیرشد/ پیروزی اراکی ها با مربی جدید در غیاب خطیبی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: مسابقات هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال خلیج فارس؛ تیم آلومینیوم اراک با مربی جدید در غیاب خطیبی تراکتور تبریز را در اراک زمین‌گیر […]

هفته سوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران؛

تراکتور تبریز در تقابل با آلومینیوم اراک زمین گیرشد/ پیروزی اراکی ها با مربی جدید در غیاب خطیبی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مسابقات هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال خلیج فارس؛ تیم آلومینیوم اراک با مربی جدید در غیاب خطیبی تراکتور تبریز را در اراک زمین‌گیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، مسابقات هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران خلیج فارس عصر روز پنج شنبه بیست و ششم ماه جاری با انجام چهار مسابقه در چهار شهرستان کشور برگزار شد؛ که آلومینیوم اراک میزبان تراکتور تبریز بود.

نیمه اول بدون گل

دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز رأس ساعت ۱۵ عصر امروز در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک باقضاوت عبدالله پور صف وکمک حمید نادری و امید افخمی پیگیری شد.

نیمه اول این دیدار؛ با تمام تلاش هر دو تیم و ارائه بازی جذاب و دیدنی بدون گشوده شدن دروازه هر دو تیم با تساوی بدون گل پایان یافت.

پیروزی آلومینیوم با سرمربی جدید رقم خورد

نیمه دوم دیدار دو تیم آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز با کمی تغییر در سیستم و تاکتیک بازی از سوی هر دو تیم آغاز شد. تا اینکه در دقیقه ۶۲ پنالتی به سود تیم تراکتور رقم خورد. ضربه پنالتی توسط سامان نریمان جهان (شماره ۷) نواخته شد که توسط دروازه بان آلومینیوم حسین پور حیدری به زیبایی مهار شد و انتظار پیروزی برای تراکتور به یأس تبدیل شد. بازی با تمام فراز و نشیب ادامه پیدا کرد؛ تا تیم آلومینیوم اراک با سرمربی جدید سید مهدی رحمتی و در غیاب رسول خطیبی مربی مستعفی، پس از پنج هفته باخت متوالی نخستین پیروزی را در هفته بیست و سوم توسط علی آلکثیر( شماره ۷۲ )در دقیقه ۷۹ بازی دریافت کرد و شادی بر تیم آلومینیوم سایه انداخت و طلسم شکست ها؛ شکسته شد. البته در ادامه چندین بار دروازه آلومینیوم مورد هجوم مهاجمین تراکتور قرار گرفت و تراکتور سعی در تلافی داشت؛ اما جسارت ها و مهارت حسین پورحیدری سنگربان آلومینیوم مانع از اقبال تراکتور شد و در نهایت دیدار آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز در هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور با نتیجه یک بر صفر به سود اراک ها رقم خورد.
گفتنی است آلومینیوم آلومینیوم اراک تاپایان هفته بیست و دوم با انجام ۲۲بازی ۵برد ۱۱مساوی ۶باخت وکسب ۲۶ امتیاز در رده یازدهم و تراکتور تبریز هم با انجام ، ۲۲بازی ۳برد ۸ مساوی ۱۱ باخت وکسب۱۷ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر فرار دارند.