تساوی بدون گل حاکم بر بازی آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان

دی 23, 1400
160 بازدید

در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور؛ تساوی بدون گل حاکم بر بازی آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان اراک– پنجشنبه بیست و سوم دی ماه، بازی های لیگ برتر فوتبال ایران– جام خلیج فارس با ۸ بازی پیگیری شد که مصاف آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان با نتیجه تساوی بدون گل در اراک پایان یافت. […]

در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور؛

تساوی بدون گل حاکم بر بازی آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان

اراک– پنجشنبه بیست و سوم دی ماه، بازی های لیگ برتر فوتبال ایران– جام خلیج فارس با ۸ بازی پیگیری شد که مصاف آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان با نتیجه تساوی بدون گل در اراک پایان یافت.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم‌براه، هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران– جام خلیج فارس با هشت دیدار در ۸ شهر ایران پیگیری شد، که در این هفته آلومینیوم اراک میزبان سپاهان اصفهان بود.
دو تیم میزبان و میهمان عصر روز پنج‌شنبه در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک برای تعیین سرنوشت هفته پانزدهم از نیمه فصل اول، در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند. تا تکلیف بازی پس از ۹۰ دقیقه تلاش هردو تیم مشخص شود.

نیمه اول بدون گل گذشت

براساس این گزارش، دیدار راس ساعت ۱۵ عصر با سوت داور آغاز شد. آلومینیوم که پنج هفته است برده نداشت و یک باخت و ۴ تساوی نتایجی بود که این تیم رقم زده بود. و امروز نیز باید مقابل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ عرض اندام کند. تا بتواند بار دیگر روی خط برد قرار بگیرد. اصفهانی ها هم که تا پایان هفته چهاردهم در جدول رده بندی بعد از استقلال و پرسپولیس قرار دارد، برد را در دستور کار داشتند، تا بتوانند خودرا به صدر جدول بکشاند.
در نیمه اول هر دو تیم با اهداف تعریف و تعیین شده و نقشه راه خود بازی را پیگیری کردند. اما هیچ یک موفق به گشودن دروازه دیگری نشدند و در نهایت نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل با سوت داور پایان یافت.

نیمه دوم بازی دیدنی تر شد

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، بازی در نیمه دوم جذاب تر و دیدنی تر از نیمه اول شد. ظاهراً هر دو تیم نسبت به نقاط ضعف و فضای به وجود آمده آشنایی پیدا کردند. و همین امر موجب شد که حمله و ضد حمله در فضای مستطیل سبز بیشتر از هر دو تیم به چشم بخورد و بازی در شرایط پایاپای دنبال شود. و در عین حال، جذاب و دیدنی تر شدن بازی، دروازه های هر دو تیم نسبت به نیمه اول بیشتر مورد یورش خط حمله قرار گرفتند. اما هوشیاری هر دو سنگربان این حملات را به خوبی دفع کردند ونگذاشتند دروازه ها فرو ریزد.
سرانجام پس از ۹۵ دقیقه تلاش (۵ دقیقه وقت اضافی) در نهایت پرونده هفته پانزدهم و هفته پایانی نیمه فصل اول در تقابل دو تیم آلومینیوم اراک و سپاهان اصفهان با تساوی بدون گل بسته شد. و در حقیقت امتیاز بین دو تیم تقسیم گردید.

گفتنی است، تا پایان هفته چهاردهم آلومینیوم اراک با انجام ۱۴ بازی ۵ برد ۸ تساوی و یک باخت و کسب ۲۳ امتیاز در رده چهارم جدول و سپاهان با انجام ۱۴ بازی ۹ برد یک تساوی و ۴ باخت و کسب ۲۸ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارند.