تشریح برنامه‌های سفر هیأت عالی قضایی به استان مرکزی توسط رئیس قوه قضاییه

تشریح برنامه‌های سفر هیأت عالی قضایی به استان مرکزی توسط رئیس قوه قضاییه
اسفند 8, 1401
81 بازدید

تشریح برنامه‌های سفر هیأت عالی قضایی به استان مرکزی توسط رئیس قوه قضاییه   اراک –پایگاه خبری چشم براه: حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای: تجربه نشان داده که حضور‌ در میان مردم و ملاقات بدون واسطه با آنها و شنیدن مسائل و مشکلات‌شان از نزدیک، با نشستن در اتاق و دریافت گزارشات متفاوت است به گزارش […]

تشریح برنامه‌های سفر هیأت عالی قضایی به استان مرکزی توسط رئیس قوه قضاییه

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای: تجربه نشان داده که حضور‌ در میان مردم و ملاقات بدون واسطه با آنها و شنیدن مسائل و مشکلات‌شان از نزدیک، با نشستن در اتاق و دریافت گزارشات متفاوت است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه، به نقل از مرکز‌ رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در جریان هفدهمین سفر استانی خود وارد استان مرکزی شد و در بدو ورود طی سخنانی در فرودگاه بین‌المللی شهدای اراک ضمن ابراز خرسندی از سفر به استان مرکزی اظهار کرد: تجربه نشان داده که حضور‌ در میان مردم و ملاقات بدون واسطه با آنها و شنیدن مسائل و مشکلات‌شان از نزدیک، با نشستن در اتاق و دریافت گزارشات متفاوت است.
رئیس دستگاه قضا ادامه داد: در جریان سفر امروز به استان مرکزی، به بخش‌های مختلف قضایی استان سرکشی خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم مسائل و مشکلات مربوط به حوزه قضایی در استان را مرتفع سازیم.
رئیس عدلیه گفت: همچنین در جریان این سفر با اقشار مختلف مردم متدین و شهیدپرور استان مرکزی و نمایندگان آنها دیدارهایی را خواهیم داشت.
حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای گفت: مسئولان مختلف قضایی نیز با حضور در مناطق و بخش‌های مختلف استان مرکزی، نسبت به بررسی و رفع مشکلات مرتبط با حوزه‌های حقوقی و قضایی اهتمام خواهند داشت.
رئیس قوه قضاییه بیان داشت: همچنین مسئولان عالی قضایی، ملاقات‌هایی چهره به چهره و بدون واسطه با مردم و مراجعان به دستگاه قضایی خواهند داشت.
رئیس دستگاه قضا در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در جریان این سفر بتوانیم در حد توان و مقدور، در راستای رفع مسائل و مشکلات استان مرکزی گام برداریم.
شایان ذکر است «ریحانه ظهره‌وند» فرزند شهید مدافع حرم «محمد ظهره‌وند» در بدو ورود حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به استان مرکزی، به نمایندگی از خانواده‌های معظم شهدا و عموم مردم این استان، مقدم رئیس قوه قضاییه به شهر آفتاب را گرامی داشت.