تشکیل هیئت اندیشه ورز نظام هویت در مرکزی

تشکیل هیئت اندیشه ورز نظام هویت در مرکزی
تیر 24, 1402
68 بازدید

استاندار مرکزی خبر داد، تشکیل هیئت اندیشه ورز نظام هویت در مرکزی   اراک– پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی از تشکیل هیئت اندیشه ورز نظام هویت سال گذشته در مرکزی خبر داد و گفت: هیئت اندیشه ورز با هدف انسجام در بحث هویتی در این استان تشکیل شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه؛ […]

استاندار مرکزی خبر داد،

تشکیل هیئت اندیشه ورز نظام هویت در مرکزی

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی از تشکیل هیئت اندیشه ورز نظام هویت سال گذشته در مرکزی خبر داد و گفت: هیئت اندیشه ورز با هدف انسجام در بحث هویتی در این استان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری چشم براه؛ فرزاد مخلص الائمه در نشست شورای اداری استان مرکزی که با حضور دستیار ویژه رییس جمهوری در امر مردمی سازی دولت، در اراک برگزار شد، افزود: در جمع آوری نظام هویتی در استان مرکزی نظام منسجمی وجود ندارد واین از جمله نواقص است.
استاندار مرکزی با اشاره به اطلاع نداشتن مردم و جامعه از برخی فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی اظهار کرد: این روند نشان از ضعف جدی در حوزه اطلاع رسانی استان دارد و نیاز است مدیرانی که در این حوزه ضعف دارند پست را رها کنند. چرا که سطح رضایتمندی مردم باید با سلسله اقدامات جهادی افزایش یابد و اعتمادسازی که بزرگترین سرمایه دولت سیزدهم است محقق شود.
مخلص الائمه بیان داشت: بحث مردمی‌سازی در این دولت امری تشریفاتی نیست و در تمامی موضوعات قرار است این مهم به گفتمان تبدیل شود؛ مردمی‌سازی باید به نحو فعالیت مناسب اجرایی شود. استاندار مرکزی با بیان اینکه نرخ بیکاری در این استان بهار امسال هشت دهم درصد کاهش یافت، اظهارداشت: نرخ بیکاری در بهار امسال به پنج و هشت دهم درصد رسید که از میانگین کشوری پایین‌تر است.
وی بیان داشت : استان مرکزی در زمینه بهبود فضای کسب و کار نیز بر اساس گزارش اتاق ایران رتبه نخست را به دست آورده‌است.
استاندار مرکزی گفت: این استان همچنین در زمینه راه اندازی بنگاه‌های تعطیل و نیمه تعطیل رتبه نخست را به خود اختصاص داده‌است.
مخلص الائمه اظهار کرد: سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی سال گذشته به استان مرکزی اختصاص یافت که هشت درصد بیشتر از مجموع ۶ سال گذشته ماقبل آن بود و پیش بینی می شود همین میزان اعتبار عمرانی نیز امسال به استان اختصاص یابد.
وی بیان داشت: سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان نیز سال گذشته غیر از اعتبارات عمرانی که به استان مرکزی وارد شد بین شهرداری‌ها و دهیاری‌های این استان توزیع شده‌است.
استاندار مرکزی اضافه کرد: این درحالی است که سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی در مدت ۶ سال ماقبل سال ۱۴۰۱ به این استان اختصاص یافته‌است.