تعاونی‌های غیر فعال وضعیت خود را تعیین تکلیف کنند

تعاونی‌های غیر فعال وضعیت خود را تعیین تکلیف کنند
آبان 28, 1402
26 بازدید

تاکید استاندار مرکزی: تعاونی‌های غیر فعال وضعیت خود را تعیین تکلیف کنند   اراک –پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی بر تعیین تکلیف تعاونی‌های راکد و غیر فعال تاکید کرد و گفت: غیر فعال ماندن تعاونی‌ها اثر مستقیم و مشهود بر اقتصاد کلان دارد. اگر قصد ادامه ندارند انحلال آنها به صورت رسمی اعلام شود. […]

تاکید استاندار مرکزی:

تعاونی‌های غیر فعال وضعیت خود را تعیین تکلیف کنند

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی بر تعیین تکلیف تعاونی‌های راکد و غیر فعال تاکید کرد و گفت: غیر فعال ماندن تعاونی‌ها اثر مستقیم و مشهود بر اقتصاد کلان دارد. اگر قصد ادامه ندارند انحلال آنها به صورت رسمی اعلام شود.

به گزارش خبرگزاری چشم براه، فرزاد مخلص الائمه در نشست شورای توسعه بخش تعاون استان مرکزی در اراک؛ بخشی از راه نجات اقتصاد کشور را در توسعه اقتصاد دانش بنیان عنوان کرد و افزود: بر این اعتقاد هستیم که بخش تعاون باید تقویت و توسعه پیدا کند زیرا ۵۰ درصد راه نجات اقتصاد کشور از توسعه و تقویت تعاونی‌ها میسر است.
وی اظهار کرد: شرکت‌های تعاونی باید فراگیر باشند تا به اهداف ترسیم شده در قانون برسند.
وی تاکید کرد؛ حل مشکلات تعاونی‌ها در استان مرکزی با جدیت دنبال شود و رسانه‌ها نیز باید در حوزه ترویج تعاون با جدیت ورود کنند.
استاندار مرکزی در پایان تاکید کرد: اعضای تعاونی‌های غیر فعال و راکد باید دعوت شوند تا با همفکری مشکلات و علل و موانع غیر فعال بودن را با راهکارهای مناسب بررسی کنند و اگر قصد ادامه ندارند انحلال آنها به صورت رسمی اعلام شود.