تعطیلی لیگ برتر فوتبال در ماه مبارک رمضان

اسفند 26, 1400
185 بازدید

سازمان لیگ فوتبال خبرداد، تعطیلی لیگ برتر فوتبال در ماه مبارک رمضان اراک– پایگاه خبری چشم براه: سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اعلام کرد: سازمان لیگ فوتبال با توجه به حضور دو تیم سپاهان و فولاد در لیگ قهرمانان آسیا، رقابت های لیگ برتر را برای یک ماه تعطیل کرده است تا پس از پایان مرحله […]

سازمان لیگ فوتبال خبرداد،

تعطیلی لیگ برتر فوتبال در ماه مبارک رمضان

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سازمان لیگ فدراسیون فوتبال اعلام کرد: سازمان لیگ فوتبال با توجه به حضور دو تیم سپاهان و فولاد در لیگ قهرمانان آسیا، رقابت های لیگ برتر را برای یک ماه تعطیل کرده است تا پس از پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان، لیگ برتر را از سر بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سازمان لیگ فوتبال برنامه لیگ برتر تا هفته بیست و چهارم را اعلام کرده که طبق آن قرار است تیم ها در تاریخ دوازدهم تا شانزدهم فروردین ماه به مصاف هم بروند. تا کنون برنامه هفته های بعد لیگ برتر اعلام نشده اما بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته قرار است رقابت‌های لیگ برتر در ماه رمضان تعطیل باشد و هفته بیست و پنجم بعد از ماه رمضان برگزار شود.
بر اساس این گزارش، مهمترین دلیلی که منجر به اخذ چنین تصمیم از سوی سازمان لیگ فوتبال شده، حضور سپاهان و فولاد در لیگ قهرمانان آسیاست. این دو تیم قرار است هجدهم فروردین ماه، نخستین دیدار شان را در مرحله گروهی انجام دهند و تا ششم اردیبهشت درگیر این رقابت ها هستند.
به همین دلیل سازمان لیگ فوتبال تصمیم گرفته، برای اینکه برنامه لیگ برتر با بازی های معوقه سپاهان و فولاد به هم نریزد از طرفی با توجه به حذف این دو تیم از جام حذفی، دو مرحله جام حذفی را در زمان حضور سپاهان و فولاد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار کند. همچنین زمان احتمالی پایان لیگ برتر هفتم خرداد است.