تعیین تکلیف طرح های نیمه کاره حوزه راه های مواصلاتی استان مرکزی در سال جاری

فروردین 8, 1401
218 بازدید

استاندار مرکزی خبر داد، تعیین تکلیف طرح های نیمه کاره حوزه راه های مواصلاتی استان مرکزی در سال جاری اراک– پایگاه خبری چشم براه: استاندار مرکزی، از تعیین تکلیف جاده اراک– فراهان، اراک–بروجرد و پل سنجان در مسیر اراک–شازند در سال جاری خبر داد و گفت: در حوزه راه‌های ارتباطی و محورهای مواصلاتی برخی طرح‌های […]

استاندار مرکزی خبر داد،

تعیین تکلیف طرح های نیمه کاره حوزه راه های مواصلاتی استان مرکزی در سال جاری

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
استاندار مرکزی، از تعیین تکلیف جاده اراک– فراهان، اراک–بروجرد و پل سنجان در مسیر اراک–شازند در سال جاری خبر داد و گفت: در حوزه راه‌های ارتباطی و محورهای مواصلاتی برخی طرح‌های نیمه‌کاره در استان مرکزی زمان‌بر شده، وآنچه مطالبات مردم است، امسال تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، فرزاد مخلص الائمه روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی، اظهار کرد: در سال جاری با توجه به اولویت بندی های که در دستور قرار دارد، انجام طرح‌های نیمه تمام در استان مرکزی با اولویت بندی و تزریق اعتبارات لازم در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: همچنین مقدار اعتبارات در روزهای آینده به طرح‌های عمرانی استان مرکزی تزریق می‌شود و در آینده نزدیک نیز با حضور ریاست محترم جمهور شتاب مضاعف به طرح ها داده می شود.

استاندار مرکری با بیان اینکه برش استانی سند تحول این استان استخراج و با انجام کار جهادی چرخش‌های تحول آفرین صورت بگیرد افزود: سند تحول دولت مردمی اسفند سال گذشته نهایی و ابلاغ شده که فصلی از این سند اختصاص به ۹ حوزه اساسی دارد که یکی از این حوزه ها مسکن و شهرسازی است.

مخلص الائمه خاطر نشان کرد: : در سند تحول دولت مردمی چهار چالش حوزه مسکن شامل گرانی مسکن، کیفیت پایین بناها و ساختمان‌ها، حجم بالای بافت فرسوده و عدم تطابق الگو مسکن با هویت ایرانی و اسلامی مورد توجه قرار گرفته است. که با اجرای آن بسیاری از مشکلات این حوزه برطرف می شود.

گفتنی است، در این آیین، حمید انعامی به عنوان مدیر کل راه وشهرسازی استان مرکزی معرفی واز خدمات احمد مرزبان مدیر کل پیشیتن قدردانی وتجلیل شد.