تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی پرندک بهره‌برداری شد

بهمن 26, 1400
387 بازدید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی خبر داد؛ تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی پرندک بهره‌برداری شد   اراک– مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از بهره‌برداری تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی پرندک در شهرستان زرندیه خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی خبر داد؛

تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی پرندک بهره‌برداری شد

 

اراک– مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از بهره‌برداری تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی پرندک در شهرستان زرندیه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان مرکزی؛ مهرداد جهانی گفت: در راستای ارتقای ایمنی راه ها با هدف رفع نقاط پرحادثه؛ تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهید مهدی پرندک با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بهره‌برداری شد.

وی با اشاره به اولویت تعیین شده و تلاش به عمل آمده برای به سرانجام رساندن پروژه های نیمه کاره در سطح راه‌های مواصلاتی و جاده‌های استان مرکزی گفت: عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهید مهدی پرندک از سال ۱۳۹۶ شروع و به رغم جدیت به کار گرفته شده؛ افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی احداث تقاطع غیرهمسطح را یکی از موثرترین بهترین گام‌های اجرایی برای کاهش تصادفات جاده‌ای و تلفات ناشی از آن عنوان کرد و افزود: در این راستا طی سال جاری دو تقاطع غیر همسطح «نادر آباد» در شهرستان آشتیان و «شهرک صنعتی پرندک» در شهرستان زرندیه به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی شش تقاطع دیگر ادامه دارد.