توانمند سازی و ایجاد اشتغال مددجویان تحت پوشش رسالت اصلی این نهاد است

توانمند سازی و ایجاد اشتغال مددجویان تحت پوشش رسالت اصلی این نهاد است
آذر 16, 1401
38 بازدید

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی: توانمند سازی و ایجاد اشتغال مددجویان تحت پوشش رسالت اصلی این نهاد است     اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی، ایجاد اشتغال وتوانمند سازی مددجویان تحت پوشش را رسالت اصلی کمیته امداد عنوان کرد وگفت: بالغ بر ۷۰۰ دانشجوی تخت حمایت کمیته امداد […]

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

توانمند سازی و ایجاد اشتغال مددجویان تحت پوشش رسالت اصلی این نهاد است

 

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی، ایجاد اشتغال وتوانمند سازی مددجویان تحت پوشش را رسالت اصلی کمیته امداد عنوان کرد وگفت: بالغ بر ۷۰۰ دانشجوی تخت حمایت کمیته امداد از ابندای سال جاری تا کنون از حمایت های این نهاد بهره مند شدند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه به نقل از روابط عمومی کمیته امداداستان مرکزی، مجید مومنی افزود: خدمات کمیته امداد بر محوریت و بر پایه خدمت به مردم برنامه ریزی شده است.
وی با بیان اینکه حمایت از محرومان و توانمندسازی مددجویان رسالت اصلی کمیته امداد است، اظهار داشت: ارتقای سطح فرهنگی مددجویان تحت حمایت مهم‌ترین گام در مسیر توانمند سازی اقتصادی این قشر است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد با کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، زمینه موفقیت‌های تحصیلی و علمی آنان را فراهم کرده، افزود: کمیته امداد استان مرکزی تاکنون حمایت از ۱۰ هزارو ۳۷۶ دانش آموز و ۷۰۰ دانشجو را از اقدامات حمایتی خود بهره مند ساخته است. مومنی اظهار داشت: کمک به ورود دانش آموزان تحت حمایت سال آخری به دانشگاه‌های دولتی با برگزاری دوره های کمک آموزشی و اهدای کتاب ،پرداخت کمک هزینه شهریه و برگزاری دوره های آموزشی به منظور موفقیت در آزمونهای استخدامی برای دانشجویان تحت حمایت سال آخری از اقدامات این نهاد برای دانشجویان تحت حمایت است.
مومنی، توانمند سازی فکری و فرهنگی و کمک به آینده سازان را از اهداف کمیته امداد عنوان کرد و گفت: کمک هزینه تحصیلی به منظور رفع بخشی از مشکلات مالی دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت پرداخت می شود تا بتوانند با خیالی آسوده به تحصیل ادامه دهند و برگزاری اردوهای زیارتی و تفریحی، برگزاری دوره های مشاوره تحصیلی و تأمین امکانات آموزشی از دیگر اقدامات انجام شده کمیته امداد برای دانشجویان است.