توسعه شهری و آبادانی با زمینه‌های فرهنگی در دستور کار شورا

توسعه شهری و آبادانی با زمینه‌های فرهنگی در دستور کار شورا
اسفند 28, 1400
148 بازدید

رئیس شورای اسلامی شهر اراک: توسعه شهری و آبادانی با زمینه‌های فرهنگی در دستور کار شورا اراک– پایگاه خبری چشم براه: رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: توسعه شهری و آبادانی با نگاه کاملاً کارشناسی با زمینه‌های فرهنگی و تحقق مطالبات شهروندان از برنامه‌های اولویت‌دار شورای اسلامی کلانشهر اراک است. به گزارش پایگاه خبری چشم […]

رئیس شورای اسلامی شهر اراک:

توسعه شهری و آبادانی با زمینه‌های فرهنگی در دستور کار شورا

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: توسعه شهری و آبادانی با نگاه کاملاً کارشناسی با زمینه‌های فرهنگی و تحقق مطالبات شهروندان از برنامه‌های اولویت‌دار شورای اسلامی کلانشهر اراک است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه، سید وحید میرنظامی، بهره‌برداری از تقاطع غیر همسطح شهید صیدی را به عنوان یکی از طرح‌های بزرگ بهار ۱۴۰۱ عنوان کرد و گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و رونمایی از ۳۰ دستگاه اتوبوس و میدل باس جدید ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک، از جمله برنامه‌های توسعه شهری و مطالبات شهروندان است که در چند روز اخیر انجام شد.

وی افزود: به برکت انقلاب اسلامی، خدماتی در پهنه جمهوری اسلامی در حال ارائه است که امروز یکی از این خدمات به دست و بازوی توانمند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به عنوان رکن جهادی عملیات های عمرانی در شهر اراک انجام گرفته است.

وی بیان کرد: بخشی از شهروندان در حال حاضر در مثلث سه پروژه تقاطع شهید سلیمانی، میدان امام حسین(ع) و شهید صیدی ساکن هستند که مسلما شرایط عمرانی دشواری هایی را برای انها به همراه داشته و امیدواریم با افتتاح پروژه حلاوت تقاطع به ذائقه شهروندان شمال شهر اراک بنشیند.

میرنظامی افزود: امید است در بهار ۱۴۰۱، با بهره برداری از پروژه شهید صیدی قدری از مشکلات ترافیکی این مناطق رفع شود