توقيف محموله میلیاردی قاچاق در زرندیه

مرداد 1, 1401
59 بازدید

فرمانده انتظامی زرندیه خبرداد؛ توقيف محموله میلیاردی قاچاق در زرندیه   اراک–پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از کشف ۴۳ طاقه پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در عمليات توقيف یک دستگاه خودروی شوتی در محورهاي مواصلاتي اين شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل […]

فرمانده انتظامی زرندیه خبرداد؛

توقيف محموله میلیاردی قاچاق در زرندیه

 

اراک–پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از کشف ۴۳ طاقه پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در عمليات توقيف یک دستگاه خودروی شوتی در محورهاي مواصلاتي اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ”روح الدین یوسفوند” در تشریح این خبر بیان داشت: با تداوم طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، مأموران انتظامی یگان امداد شهرستان زرندیه در هنگام گشت زنی در اتوبان ساوه- تهران یه یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس شوتی حامل کالای قاچاق مشکوک و پس از انجام يك عملیات تعقیب و گریز، موفق به متوقف کردن آن در این محور شدند.

وی خاطر نشان کرد: در بازسی مأموران از خودروی مذکور ۴۳ طاقه پارچه خارجی فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه با اشاره به ارزش یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریالی پارچه های قاچاق کشف شده از سوی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.