توقیف کامیون حامل ۱۰۰۰۰ لیتر سوخت قاچاق در کمیجان

توقیف کامیون حامل ۱۰۰۰۰ لیتر سوخت قاچاق در کمیجان
آبان 1, 1402
29 بازدید

توقیف کامیون حامل ۱۰۰۰۰ لیتر سوخت قاچاق در کمیجان   اراک –پایگاه خبری چشم براه: فرمانده انتظامی کمیجان از شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۱۰ هزار لیتر گازوئیل خبر داد و گفت: این خودروی حامل سوخت در عملیات ماموران پلیس آگاهی و انتظامی این شهرستان شناسایی و توقیف شد. به گزارش خبرگزاری چشم […]

توقیف کامیون حامل ۱۰۰۰۰ لیتر سوخت قاچاق در کمیجان

 

اراک –پایگاه خبری چشم براه:
فرمانده انتظامی کمیجان از شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۱۰ هزار لیتر گازوئیل خبر داد و گفت: این خودروی حامل سوخت در عملیات ماموران پلیس آگاهی و انتظامی این شهرستان شناسایی و توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری چشم براه؛ به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی سرهنگ عابدین ملکی پویا بیان داشت: روز گذشته مأموران پليس آگاهي و کلانتري ۱۱ شهرستان کميجان در تحقیقی از تردد یک دستگاه کامیون تانکر دار حامل سوخت قاچاق در یکی از محورهای اطراف این شهرستان مطلع شدند و موضوع به صورت ويژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وي افزود: بلافاصله با حضور پلیس و با اجراي طرح مهار و گشت زني تيم هاي انتظامي شهرستان کمیجان در محورهاي مواصلاتي این شهرستان، مأموران انتظامی خودروي مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان با اشاره به کشف ۱۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق از کامیون توقیفی اظهار داشت: ارزش سوخت مکشوفه از سوی کارشناسان ۵۰۰ میلیون ریال ارزیابی شد.
سرهنگ ملکي پويا خاطر نشان کرد: در این رابطه تعداد ۲ نفر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.‌‍
وی در پایان با اشاره به اين که مبارزه با قاچاق کالا اقدامي براي حفظ و استقرار امنيت اقتصادي کشور است، از عموم شهروندان خواست: براي مقابله با ناهنجاري‌هاي اجتماعي هرگونه اطلاعات و اخباري را در زمينه مسائل امنيتي و انتظامي به مرکز فوريت‌هاي پليسي اعلام کنند