توقیف ۲۸ دستگاه خودروی شوتی در محورهای مواصلاتی شازند

توقیف ۲۸ دستگاه خودروی شوتی در محورهای مواصلاتی شازند
مهر 1, 1400
526 بازدید

  اراک– فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: در اجرای طرح ۲۰ روزه برخورد با خودروهای شوتی قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان ۲۸ دستگاه خودرو توقیف شد. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سرهنگ عبدالرضا جودکی، اظهار کرد: مجموعه انتظامی شهرستان شازند با اجرای طرح ۲۰ روزه برخورد با خودروهای قاچاق بر و به […]

 

اراک– فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: در اجرای طرح ۲۰ روزه برخورد با خودروهای شوتی قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان ۲۸ دستگاه خودرو توقیف شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه سرهنگ عبدالرضا جودکی، اظهار کرد: مجموعه انتظامی شهرستان شازند با اجرای طرح ۲۰ روزه برخورد با خودروهای قاچاق بر و به منظور ارتقاء امنیت تردد در محورهای مواصلاتی، ۲۸ دستگاه خودروی قاچاق بر را به دلیل انجام حرکات مخاطره آمیز، سبقت غیرمجاز و دیگر حوادث حادثه ساز در محورهاي مواصلاتي این شهرستان متوقف كردند.

وی با اشاره به کنترل و آرام سازی ترافيک جاده اي با شيوه و شگردهاي خاص و آرام سازي ترافيک در توقیب این خودروها خاطر نشان کرد: پس از اعمال قانون، خودروهای توقیفی به دلیل انجام تخلفات حادثه ساز چون سبقت غیر مجاز، عدم رعایت سرعت مطمئنه، تغییر شکل در بدنه استاندارد خودرو و … خودروهای توقیف شده به پارکینگ دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان با تأکید بر برخورد قاطع پلیس با خودروهای تندروی قاچاق بر(شوتی) به منظور پیشگیری از حوادث مختلف رانندگی درسطح محورهای مواصلاتی افزود: تمامی رانندگان خودروهای توقیفی در این عملیات، پس از تشکیل پرونده برایسیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

برچسب‌ها:, ,