تولید علم و پژوهش در حوزه دفاع مقدس است

فروردین 26, 1401
140 بازدید

مهم‌ترین دستاورد های محوری دانشنامه استانی؛ تولید علم و پژوهش در حوزه دفاع مقدس است   اراک پایگاه خبری چشم راه: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تولید علم و پژوهش محوری در حوزه دانش بنیان و دفاع مقدس از مهمترین دستاوردهای دانشنامه استانی است. به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سردار محسن کریمی […]

مهم‌ترین دستاورد های محوری دانشنامه استانی؛

تولید علم و پژوهش در حوزه دفاع مقدس است

 

اراک پایگاه خبری چشم راه:
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تولید علم و پژوهش محوری در حوزه دانش بنیان و دفاع مقدس از مهمترین دستاوردهای دانشنامه استانی است.

به گزارش پایگاه خبری چشم براه؛ سردار محسن کریمی در نشست شورای عالی دانشنامه استانی دفاع مقدس در اراک با بیان اینکه گفتمان سازی در حوزه دفاع مقدس از اهداف دانشنامه استانی است؛ اظهار کرد: تولید علم و پژوهش محوری در حوزه دفاع مقدس یکی از مهمترین محورهای فعالیت در دانشنامه است و خروجی این اقدام تحقق جهاد علمی است که برکات فراوانی به دنبال دارد.

وی ادامه داد: یکی از آن‌ها تربیت نخبگان و پژوهشگران و بهره‌برداری از گنج دفاع مقدس است.

کریمی افزود: یکی از اقدامات در ذیل کنگره تهیه دانشنامه دفاع مقدس بود که به پشتوانه بیش از یک میلیون سند جمع آوری شده در استان در حوزه جنگ تحمیلی و زیرساخت های کنگره به پیشرفت های چشمگیری دست یافته و خوشبختانه استان مرکزی در تهیه دانشنامه جزء استان های برتر است و دانشنامه یک جهاد تبیین در حوزه دفاع مقدس و جنگ تحمیلی است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: گفتمان سازی در حوزه دفاع مقدس یکی از اهداف دانشنامه است و به روز سازی دانشنامه با کار علمی و پژوهشی و پای کارآوردن ظرفیت های دانشگاهی و تجربیات ارزشمند فرماندهان و پیشکسوتان در حال انجام است.