تکمیل و بهسازی و مرمت پروژه‌های ورزشی در انتظار تامین منابع مالی

تکمیل و بهسازی و مرمت پروژه‌های ورزشی در انتظار تامین منابع مالی
فروردین 23, 1401
186 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی:   تکمیل و بهسازی و مرمت پروژه‌های ورزشی در انتظار تامین منابع مالی   اراک– پایگاه خبری چشم‌براه: مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: تکمیل زیرساخت ها؛ بهسازی و تعمیر و مرمت اماکن ورزشی استان مرکزی نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است. عابد حقدادی در گفت‌وگو با […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی:

 

تکمیل و بهسازی و مرمت پروژه‌های ورزشی در انتظار تامین منابع مالی

 

اراک– پایگاه خبری چشم‌براه:
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: تکمیل زیرساخت ها؛ بهسازی و تعمیر و مرمت اماکن ورزشی استان مرکزی نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است.

عابد حقدادی در گفت‌وگو با پایگاه خبری چشم براه؛ اظهار کرد: وزیر ورزش وجوانان در سفر یک روزه خود به استان؛ از اماکن و پروژه‌های ورزشی شهرستان شازند؛ شهر آستانه و هندودر و روستاهای تابعه بازدید کرد و در شرایط چگونگی پروژه‌های ورزشی عمرانی این شهرستان ها و روستاهای اطراف قرار گرفت.

وی افزود: برآورد تکمیل پروژه‌های ورزشی و بهسازی و مرمت و اماکن ورزشی؛ نیاز به حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار دارد که امیدواریم این میزان اعتبار از منابع مختلف از جمله سفر رئیس‌جمهور به استان و منابعی که در راستای همسان‌سازی و بهسازی اماکن همچنین دیگر منابع استفاده شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی خاطرنشان کرد: بخشی از این طرح‌های و اماکن شامل؛ تکمیل سالن ورزشی روستای غینر با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد؛ تکمیل سالن ورزشی شهر مهاجران با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد و تکمیل سالن ورزشی روستای حاجی آباد با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد همچنین احداث زمین چمن مصنوعی و پیست دوو میدانی شهر آستانه؛ بازسازی کامل مجموعه ورزشی فتح المبین شازند و همچنین اماکن ورزشی روستاهای شهرستان شازند است. ضمنا تعداد زیادی اماکن این شهرستان جزو اماکن ورزشی روستایی محسوب می‌شود.