تکمیل و تجهیز کامل تالار مرکزی اراک در انتظار ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است

تکمیل و تجهیز کامل تالار مرکزی اراک در انتظار ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است
دی 16, 1400
236 بازدید

استاندار مرکزی در سفر وزیر فرهنگی به استان مرکزی: تکمیل و تجهیز کامل تالار مرکزی اراک در انتظار ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است اراک– استاندار مرکزی گفت: تکمیل و تجهیز کامل طرح تالار مرکزی استان مرکزی برای افتتاح نیازمند ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است. به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه فرزاد مخلص […]

استاندار مرکزی در سفر وزیر فرهنگی به استان مرکزی:

تکمیل و تجهیز کامل تالار مرکزی اراک در انتظار ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است

اراک– استاندار مرکزی گفت: تکمیل و تجهیز کامل طرح تالار مرکزی استان مرکزی برای افتتاح نیازمند ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه فرزاد مخلص الائمه در حاشیه بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تالار مرکزی اراک، در جمع خبرنگاران ضمن بیان اینکه تالار مرکزی در زمره ۱۵ مجموعه فرهنگی بزرگ است که در سطح ملی از سال های پیش طراحی شده است و تا افتتاح بهره‌برداری کامل فاصله کمی دارد، اظهار کرد: عملیات احداث این تالار از ۱۵ –۱۶ سال گذشته آغاز شده است و امیدواریم با تزریق اعتبارات مالی مناسب تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: انتظار می رود با افتتاح تالار مرکزی اراک، دغدغه حوزه فرهنگ و هنر استان مرکزی و شهر اراک برطرف شود و این نویدی باشد برای جامعه فرهنگ و هنر و ادب استان مرکزی.

به گفته استاندار مرکزی، تالار مرکزی اراک از پیشرفت فیزیکی مناسب برخوردار است. پیمانکار و ناظر خوبی انتخاب شده است. و نظارت نیز توسط معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی به خوبی انجام می‌شود.