تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان مرکزی در انتظار اعتبارات

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان مرکزی در انتظار اعتبارات
شهریور 1, 1401
65 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان مرکزی: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان مرکزی در انتظار اعتبارات اراک– پایگاه خبری چشم براه: مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، ضمن بیان اینکه ۷۶ طرح نیمه تمام ورزشی در این استان وجود دارد گفت: برای تکمیل این تعداد پروژه‌های نیمه‌تمام ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است. به گزارش […]

مدیرکل ورزش و جوانان مرکزی:

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان مرکزی در انتظار اعتبارات

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، ضمن بیان اینکه ۷۶ طرح نیمه تمام ورزشی در این استان وجود دارد گفت: برای تکمیل این تعداد پروژه‌های نیمه‌تمام ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چشم براه؛ عابد حقدادی افزود: از این تعداد پروژه های نیمه تمام موجود در استان مرکزی، ۴۱ طرح نیمه تمام عمرانی ورزشی اولویت دار با ۲۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است، که برای تکمیل این طرح ها نیاز به اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: تمام طرح‌های عمرانی ورزشی شهرستان های استان مرکزی از اعتبارات اختصاص یافته سفر رییس جمهور و هیئت دولت به این استان بهره مند خواهند شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی، در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه این استان در حوزه ورزش همگانی و روستایی سال ها جزو استانهای پیشرو و برتر بوده است، اظهار کرد: در همین راستا نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال روستایی با عنوان جام پرچم نیز از روز چهارشنبه بیست و ششم مرداد ماه سال جاری با حضور ۶۷۸ تیم و بیش از یک هزار ورزشکار در این استان آغاز شد.