تیم بسکتبال اتحاد اراک از ساختار قوی برخوردار است/ حمایت از تیم اتحاد حمایت از پشتوانه ورزش استان

تیم بسکتبال اتحاد اراک از ساختار قوی برخوردار است/ حمایت از تیم اتحاد حمایت از پشتوانه ورزش استان
دی 17, 1400
251 بازدید

حضور تیم اتحاد در لیگ دسته یک بسکتبال کشور؛ تیم بسکتبال اتحاد اراک از ساختار قوی برخوردار است/ حمایت از تیم اتحاد حمایت از پشتوانه ورزش استان اراک– مرحله رفت لیگ دسته یک بسکتبال کشور به میزبانی تیم اتحاد اراک با چهار دیدار در سالن پالایشگاه امام خمینی(ره) شهر مهاجران برگزار شد. به گزارش خبرنگار […]

حضور تیم اتحاد در لیگ دسته یک بسکتبال کشور؛

تیم بسکتبال اتحاد اراک از ساختار قوی برخوردار است/ حمایت از تیم اتحاد حمایت از پشتوانه ورزش استان

اراک– مرحله رفت لیگ دسته یک بسکتبال کشور به میزبانی تیم اتحاد اراک با چهار دیدار در سالن پالایشگاه امام خمینی(ره) شهر مهاجران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری چشم براه، تیم بسکتبال اتحاد اراک در گروه A منطقه جنوب لیگ دسته یک بسکتبال کشور، با تیم‌های گلنور اصفهان، آنامیس میناب، بهبهان و هیأت فارس هم گروه است. این مرحله از مسابقات با انجام ۴ بازی به مدت شش روز پیگیری شد که در نهایت، اتحاد اراک با دو پیروزی مقابل تیم های آنامیس میناب و هیئت بسکتبال فارس و دو شکست در تقابل با تیم‌های گلنور اصفهان و بهبهان در رتبه دوم این گروه در مرحله رفت قرار گرفت.
گفتنی است دور برگشت این گروه به میزبانی هیئت بسکتبال فارس اواخر ماه جاری برگزار می‌شود.

اتحاد پشتوانه بسکتبال استان مرکزی

تیم بسکتبال اتحاد اراک از جمله تیم‌های ورزشی است که هم اکنون بدون هیچگونه پشتوانه مالی و حضور اسپانسر قوی در میدان کارزار لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه‌های کشور در مقابل تیم‌های که از پشتوانه خوب مالی برخوردار هستند، با اقتدار می جنگند. تنها انگیزه‌ای که موجب شده این تیم با کیسه خالی مالی و بدون پشتوانه قوی منابع مالی این چنین با اقتدار در میدان مقابل حریفان و مدعیان قهرمانی با قدرت حضور پیدا کند، بومی بودن و عشق بازیکنان به ورزش و شایستگی مدیریتی است.
در حالی که میدانیم در ورزش استان تیم‌های ورزشی وجود دارد که از نظر شرایط مالی در شرایط مناسب تر از تیم بسکتبال اتحاد قرار دارند، اما جرأت حضور در لیگ را ندارند. البته این گونه تیم‌ها نیز باید آسیب شناسی شوند.
تیم بسکتبال اتحاد اراک با توجه به ساختار مدیریتی که در ترکیب و سیستم تیم وجود دارد، چنانچه از سوی مسئولین، کارخانجات و صنایع مورد توجه منابع مالی قرار بگیرند و از اسپانسر به عنوان پشتوانه مالی برخوردار شوند، قطعاً با شرایطی که تیم به لحاظ انگیزشی وساختاری دارد علاوه بر حضور در لیگ برتر می‌تواند از تیم های مطرح بسکتبال کشور باشد.