تیم بسکتبال اتحاد اراک در انتظار اسپانسر و تامین منابع مالی

تیم بسکتبال اتحاد اراک در انتظار اسپانسر و تامین منابع مالی
آذر 23, 1400
1206 بازدید

تیم بسکتبال اتحاد اراک در انتظار اسپانسر و تامین منابع مالی اراک– سرمربی تیم بسکتبال اتحاد اراک گفت: تیم بسکتبال اتحاد در انتظار اسپانسر و تامین منابع مالی است، تا در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با قدرت به عنوان تیم نوظهور اقتدار خود را به نمایش بگذارد. مهرداد میرزا خانی در گفتگو با […]

تیم بسکتبال اتحاد اراک در انتظار اسپانسر و تامین منابع مالی

اراک– سرمربی تیم بسکتبال اتحاد اراک گفت: تیم بسکتبال اتحاد در انتظار اسپانسر و تامین منابع مالی است، تا در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور با قدرت به عنوان تیم نوظهور اقتدار خود را به نمایش بگذارد.

مهرداد میرزا خانی در گفتگو با سایت خبری چشم‌براه، ضمن بیان اینکه تیم بسکتبال اتحاد اراک آماده است تا در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور حضور پیدا کند، اظهار کرد: تیم بسکتبال اتحاد اراک با حمایت جمعی از پیشکسوتان و بزرگان رشته بسکتبال استان مرکزی جهت رشد و اعتلای این رشته دانشگاهی و حمایت از جوانان مستعد این رشته تشکیل شده است. اما متاسفانه از هیچگونه اسپانسر و حامی مالی برخوردار نیست.

وی خاطرنشان کرد: تمرینات از ابتدای ماه جاری زیر نظر کادر فنی و بازیکنان بومی در سالن رفاه‌کارگران اراک آغاز شده است.

میرزاخانی ابراز امیدواری کرد تا از سوی مسئولان ورزش استان، بخصوص اداره کل ورزش و جوانان، نمایندگان مردم اراک در مجلس، صنایع وشورای اسلامی اراک مورد حمایت مالی قرار بگیرد.

به گفته سرمربی تیم بسکتبال اتحاد اراک، چندی پیش نیز با حضورجمعی از بزرگان بسکتبال استان همچون، علیرضاربیعی، سید حسن بنی جمالی، محمدی، اسماعیل بادکوبه ای وکادر فنی بازیکنان مراسم رونمایی از لباس تیم بسکتبال اتحاد اراک برگزار شد.