تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در مجتمع گردشگری نور محلات اردو زد

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در مجتمع گردشگری نور محلات اردو زد
فروردین 1, 1401
325 بازدید

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در مجتمع گردشگری نور محلات اردو زد   اراک– پایگاه خبری چشم راه: دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال نابینایان ایران، در مجتمع گردشگری نور شهرستان محلات برگزار شد. مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در گفتگو با پایگاه خبری چشم براه گفت: در این مرحله بیشتر فعالیت […]

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در مجتمع گردشگری نور محلات اردو زد

 

اراک– پایگاه خبری چشم راه:
دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال نابینایان ایران، در مجتمع گردشگری نور شهرستان محلات برگزار شد.

مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در گفتگو با پایگاه خبری چشم براه گفت: در این مرحله بیشتر فعالیت بر روی آمادگی جسمانی ورزشکاران متمرکز شد و روی آماده سازی عمومی بچه‌ها کار پیگیری گردید. و در همین راستا حجم تمرینات بالاتر و شدت تمرینات پایین تر است. تادر این زمینه به اوج مورد نیاز برسیم و نسبت به اولین مرحله اردو سعی کردیم حجم تمرینات را افزایش دهیم تا بتوان با سازگاری بهتر بچه ها آمادگی بیشتری پیدا کند.

مهدی رفیعی خاطر نشان کرد: سعی بر این است که در مدت طولانی تا نزدیک شدن مسابقات پاراآسیایی چین،که احتمالاً شانزدهم مهرماه سال جاری برگزار می‌شود، تا بچه ها با آمادگی کاملاً بتوانند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند.
وی با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر کشور بیان داشت: البته با توجه به تمهیدات انجام شده؛ سعی کردیم در این مدت با بچه‌ها ارتباط داشته باشیم و تمرینات بچه ها را زیر نظر داشته باشیم.

وی ادامه داد: البته تا برگزاری مسابقات پاراآسیایی چین که حدود شش ماه دیگر فرصت است؛ برگزاری ۱۱ تا ۱۴ اردوی آمادگی در دستور کار قرار دارد تا بچه ها کاملا به آمادگی مطلوب برسند تا بتوانیم عنوان قهرمانی مسابقات را به نام کشورمان رقم بزنیم و دل مردم را شاد کنیم.

وی در مورد شرایط و امکانات موجود در اردو گفت: محل اردوی یعنی مجتمع گردشگری نور از هر لحاظ برای کمپ ها واردو های تیم ملی شرایط مطلوب دارد همه امکانات برای برگزاری اردوی تیم ملی مهیا است.

مربی بدنساز تیم ملی فوتبال نابینایان اظهار کرد: با توجه به شرایط امکانات موجود در این مجتمع پیشنهاد می‌کنم تیم های ملی رشته های دیگر ورزشی این محل را برای برگزاری اردوی انتخاب کنند.

رفیعی افزود: از همین جا از مجموعه و مدیریت مجتمع گردشگری نور؛ اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش شهرستان محلات که نهایت همکاری و مساعدت را در برپایی اردو داشتند قدردانی و تشکر می‌کنم.

بر اساس این گزارش دو تن از ورزشکاران حاضر در اردو نیز شرایط اردو را مطلوب ارزیابی کردند و ابراز امیدواری کردند که قهرمانی سال جاری پاراآسیایی چین برای تیم ایران دور از دسترس نیست.

صادق ابراهیمی از استان کرمان با اشاره به اینکه ۸سال عضو تیم ملی است گفت: در شرایط خوبی بدنی قرار دارد و شرایط اردو از هر لحاظ رضایت بخش است.
مرتضی کریمی؛ دیگر ورزشکار حاضر در اردو گفت: بچه‌ها در آمادگی کامل به سر می‌برند و اردو هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ امکانات موجود در محل اردو یعنی مجتمع گردشگری نور همه چیز واقعا عالی و ایده آل است. با این شرایط ورزشکاران از اردو خوب بهره مند شدند.