تیم ملی والیبال نشسته ایران به دنبال صید قهرمانی رقابت های پاراآسیایی چین

تیم ملی والیبال نشسته ایران به دنبال صید قهرمانی رقابت های پاراآسیایی چین
اسفند 28, 1400
152 بازدید

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران: تیم ملی والیبال نشسته ایران به دنبال صید قهرمانی رقابت های پاراآسیایی چین   اراک– پایگاه خبری چشم براه: سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران، از برگزاری چهارمین مرحله اردوی تیم ملی والیبال نشسته به میزبانی مجموعه گردشگری نور در شهرستان محلات خبر داد و گفت: تیم ملی والیبال […]

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران:

تیم ملی والیبال نشسته ایران به دنبال صید قهرمانی رقابت های پاراآسیایی چین

 

اراک– پایگاه خبری چشم براه:
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران، از برگزاری چهارمین مرحله اردوی تیم ملی والیبال نشسته به میزبانی مجموعه گردشگری نور در شهرستان محلات خبر داد و گفت: تیم ملی والیبال نشسته ایران نگاه به سکوی قهرمانی رقابت‌های پاراآسیایی چین دارد.

فرید صائبی در گفتگو با پایگاه خبری چشم براه گفت: چهارمین مرحله اردوی والیبال نشسته تیم ملی ایرانف با هدف آمادگی برای رقابت‌های پاراآسیایی چین به میزبانی شهرستان محلات در مجموعه گردشگری نور پیگیری شد.

وی افزود: با شرایط و بستر خوبی که در این مجموعه مهیا است، توانستیم اردوی خوب و موثر را در محیط و فضای کاملا آرام برگزار کنیم. این آرامش بالا رفتن کیفیت تمرینات در اردو را، به همراه داشت و برای بدنسازی از امکانات موجود در این مجموعه بهره بردیم.

وی خاطر نشان کرد: در این اردو آمادگی، ۶۰درصد برنامه بدنسازی و تکنیک پیش بینی شد و ۴۰ درصد هم بر روی کارهای تاکتیکی انجام شد. همه این شرایط خوب موجب می‌شود تا بچه‌ها در شرایط مطلوب برای مسابقات پاراآسیایی قرار بگیرد.

صائبی در بخش دیگر سخنان خود در مورد شرایط و دفاع از قهرمانی تیم والیبال نشسته ایران گفت: تیم ایران پر افتخار ترین تیم والیبال نشسته دنیا است. از پشتوانه خیلی خوبی برخوردار است. خوشبختانه با تمام تنگناهای که حضور ویروس کرونا ایجاد کرده است، لیگ هم در سال جاری برگزار شد. که برگزاری همین لیگ موجب گردید، که بچه‌ها در شرایط آمادگی نسبتأ خوبی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: وانگهی با تمرین هایی که در اردو داشتیم و داریم مسلماً برای قهرمانی می‌جنگیم و با توجه به برنامه‌های خوبی که در دستور کار داریم قهرمانی را مجددا تجدید خواهیم کرد تا دل مردم را شاد کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه احتمالاً مسابقات در شهریور ماه سال آینده برگزار شود، برنامه های تاکتیکی و تکنیکی را هم افزایش می دهیم تا بچه‌ها برای رقابت ها درشرایط عالی و ایده آل برسند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران، در پایان از مجموعه گردشگری نور که چنین شرایطی را برای اردو مهیا کرده و گام موثر در ورزش و گسترش ورزش کشور برداشته، قدردانی کرد.